AKTUALNOŚCI
Więzy zbrodni
Dave Macleod, Czwartek 31 Sierpień 2023

Sezon 3
Od poniedziałku do piątku o 21:00 od 4 do 29 września

Najnowszy sezon serii bada moc genealogii i najnowszych technik kryminalistycznych wykorzystywanych przez organy ścigania do ujawnienia i wymierzenia sprawiedliwości w nierozwiązanych sprawach zabójstw i przestępstw seksualnych.

W programie eksperci wykorzystują próbki DNA pobrane z miejsca zbrodni, jak również te, które zostały przesłane do firm zajmujących się badaniem pochodzenia genealogicznego oraz etnicznego, by je ze sobą porównać i sprawdzić, czy istnieją osoby spokrewnione ze sprawcami. Na tej podstawie genealodzy mogą ustalić kim jest podejrzany, a policja jest w stanie go odnaleź...

CZYTAJ DALEJ
Psie nawyki do poprawki
Poniedziałek 31 Lipiec 2023

Sezon 5
Soboty i niedziele od 14:00 od 19 sierpnia do 9 września (po dwa odcinki)

Wielka Brytania to kraj miłośników psów. Jednak co się dzieje, gdy miłość do czworonogów jest zbyt silna, a domowy błogostan zmienia się w chaos? Na szczęście jest ktoś, kto przychodzi z odsieczą! To Graeme Hall – mistrz wśród psich trenerów, który dąży do przywrócenia harmonii w relacji pies – opiekun. Jego motto jasno mówi: „Każdy pies, niezależnie od wieku i problemu”.

Graeme podróżuje po kraju, pomagając zdesperowanym opiekunom w odzyskaniu kontroli nad ich niegrzecznymi pupilami, udzielając bezcennych rad, pokazując łatwe do naśladowania techniki ...

CZYTAJ DALEJ
Policjantki na służbie
Piątek 30 Czerwiec 2023

Sezon 1 & 2.
Wyłącznie na CBS Reality
Codziennie o 19:00 i 20:00 od 14 do 21 lipca

Odsetek policjantek w Anglii i Walii niemal podwoił się w ciągu ostatnich 20 lat. Policja North Yorkshire, w której liczba kobiet na wyższych stanowiskach jest imponująca, nadzoruje zespół ponad 2500 funkcjonariuszy i pracowników, co stanowi jeden z największych obszarów spośród wszystkich sił w Wielkiej Brytanii.

Trzymający w napięciu serial dokumentalny prezentuje unikatowe spojrzenie na policję w North Yorkshire i niezwykłą rzeczywistość, z jaką zmagają się kobiety w policji – praca na pierwszej linii frontu nigdy nie była trudniejsza. Ta 10-odcin...

CZYTAJ DALEJ
Morderstwo: Walka o prawdę
Czwartek 1 Czerwiec 2023

Sezon 1
Premiera
Od 19 czerwca, od poniedziałku do piątku o 22:00

Seria opowiada historie bohaterów, którym udało się rozwiązać sprawę, mimo wielu przeciwności losu.  Bohaterów, którzy wykorzystali swoją wiedzę oraz pasję, aby udowodnić, że wątpiący się mylą i zrobili wszystko, co w ich mocy, by doprowadzić śledztwo do końca oddając morderców w ręce sprawiedliwości. Bohaterów, którzy walczyli o prawdę.

W każdym odcinku widzowie dowiadują się, jak wbrew wszelkim przeciwnościom losu, ci dzielni walczący o prawdę ludzie, wykorzystali intuicję, umiejętności i ciężką pracę, a także wprowadzili do śledztwa ...

CZYTAJ DALEJ
Niesłusznie skazani
Piątek 28 Kwiecień 2023

Sezon 1
Premiera
Premiera w niedzielę 7 maja o 22:00, odcinki do 9 lipca
Dwa odcinki na sprawę, jeden odcinek co niedzielę

Sprawiedliwość od bezprawia oddziela cienka linia - w nowym programie true crime poznamy obie strony.

W programie reporterka śledcza Louise Shorter ponownie przebada jedne z największych pomyłek sądowych w brytyjskiej historii kryminalnej. Sprawy, w których zniszczono życie osobom niesłusznie oskarżonym o popełnienie morderstw. Reporterka spotka się z bezpodstawnie osądzonymi, członkami ich rodzin i osobami związanymi z daną sprawą.

W każdym z odcinków Shorter przedstawi przebieg śledztwa, które dopro...

CZYTAJ DALEJ
Wielkie małe zbrodnie
Czwartek 30 Marzec 2023

Sezon 1
Premiera
W soboty i niedziele o 22:00 od 8 kwietnia do 7 maja.

Większość przestępstw zostaje rozwiązana po miesiącach żmudnego śledztwa. Ale czasami policja ma szczęście – zdarza się, że zwykłe zatrzymanie czy codzienna kontrola może przypadkowo doprowadzić do przełomu w dużej sprawie.

Nowa seria true crime opowiada niesamowite historie zwykłych policjantów, którzy natknęli się na kluczowy dowód, skradzione towary, ukrywającego się podejrzanego... i doprowadzili do postawienia przed sądem głównego przestępcy.

CZYTAJ DALEJ
Geneza seryjnego mordercy
Czwartek 2 Marzec 2023

Sezon 1
Premiera
W dni powszednie o 21:00, od 6 do 17 marca.

W najnowszej serii true crime dr Bryanna Fox, czołowa psycholożka kryminalna i była agentka FBI, przy użyciu profilowania kryminalistycznego opartego o materiał dowodowy (Evidence Based Profiling, EBP) przeanalizuje genezę seryjnego mordercy.

W programie dr Fox będzie identyfikować i badać zachowania z dzieciństwa i dojrzewania mogące mieć wpływ na dorosłe życie przestępcy – stopniowe przesuwanie granic i porzucenie zasad moralnych, które doprowadziły go do punktu kulminacyjnego – popełnienia pierwszego i kolejnych morderstw. Postawi również pytania dotyczące behawioraln...

CZYTAJ DALEJ
48 Godzin
Poniedziałek 30 Styczeń 2023

Sezon 34
PREMIERA
W dni powszednie o 21:00 do 27 lutego

Seria bada najbardziej intrygujące sprawy kryminalne dotyczące wszystkich aspektów ludzkiego życia, w tym chciwości i pasji. Każdego tygodnia program prowadzi dogłębne śledztwa w sprawie fascynujących i przejmujących historii. 

Na przestrzeni lat program „48 godzin” wypracował bogatą historię oryginalnego dziennikarstwa, które pomogło oczyścić z zarzutów osoby niesłusznie skazane, doprowadziło do ponownego otwarcia i rozwiązania dawno zamkniętych spraw, tym samym odmieniając życie zwykłych ludzi i ich rodzin.

...
CZYTAJ DALEJ
Nadmorskie zbrodnie
Wtorek 3 Styczeń 2023

Sezon 4
PREMIERA 
W dni powszednie o 22:00, od 30 stycznia do 10 lutego

Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia.

W najnowszym sezonie widzowie wyruszą w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca...

CZYTAJ DALEJ
W TYM MIESIĄCU
Bloodline Detectives
Więzy zbrodni
Sobota 9 Marzec
21:00
My Worst Nightmare
Najgorsze koszmary
Poniedziałek 4 Marzec
20:00
Hidden In America
Ameryka: ukryte subkultury
Poniedziałek 4 Marzec
21:00