AKTUALNOŚCI
Mój nocny koszmar
Dave Macleod, Piątek 28 Maj 2021

PREMIERA. Sezon 1.
Od 19 czerwca do 18 lipca, w weekendy o 14:00.

Seria przedstawia historie osób, które w młodym wieku doświadczyły spotkań ze zjawiskami paranormalnymi. Każdy z odcinków przedstawia trzy przerażające i opowiedziane w najdrobniejszych szczegółach historie o duchach, poltergeistach, demonach, mrocznych postaciach i żywiołakach, które nawiedziły bohaterów serii w ich młodości. Opowieściom tym towarzyszą dramatyczne rekonstrukcje mrożących krew w żyłach zdarzeń. Poznajemy także przyjaciół i rodzinę głównych bohaterów, którzy byli świadkami tych scen i niejednokrotnie sami doświadczali przeraźliwych spotkań z nadprzyrodzonymi siłami. Kom...

CZYTAJ DALEJ
Block Tematyczny: Na straży prawa
Środa 28 Kwiecień 2021

Od 3 maja codziennie od 16:00 do 21:00

STRZEGĄC GRANIC
Osadzony w Nowej Zelandii program śledzi pracowników służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

NA STRAŻY AMERYKAŃSKICH GRANIC
Seria śledzi pracę funkcjonariuszy Urzędu ds. Ochrony Celnej i Granic Stanów Zjednoczonych, którzy odprawiają podróżnych zarówno na lądowych przejściach granicznych, jak i w portach lotniczych, kontrolując towary i zabezpieczając najdłuższą granicę państwową na świecie.

NA STRAŻY PRAWA
Dzienna liczba osób przybywających do A...

CZYTAJ DALEJ
Kryminalistycy w Nowej Zelandii
Czwartek 1 Kwiecień 2021

PREMIERA – sezon 1. i 2.
Od 19 do 30 kwietnia, w dni powszednie o 22:00.

Jeśli jesteś fanem kryminałów i kryminalistyki spod znaku „CSI”, to ten serial z pewnością sprawi, że wstrzymasz oddech i będziesz siedzieć jak na szpilkach. Ale uwaga – czasami prawda może być dziwniejsza od fikcji! W programie to kryminalistycy i policjanci są głównymi bohaterami, nauka ich tajną bronią, a gospodarz serii przewodnikiem po świecie zbrodni.

Każdy z odcinków koncentruje się na jednej zbrodni, do której doszło w ciągu ostatniej dekady. Sprawa ta została rozwiązana dzięki połączeniu przemyślanego i kreatywnego śledztwa z wykorzystaniem kryminalistyki. Omawiane w programi...

CZYTAJ DALEJ
Na miejscu zbrodni
Poniedziałek 1 Marzec 2021

PREMIERA – sezon 8.

Od 4 do 17 marca, w dni powszednie o 22:00.

Popełniono morderstwo... Jednak wraz ze wzrostem liczby dowodów, narasta dezorientacja. Seria przenosi widzów na miejsce zbrodni, by sami mogli zbadać wszelkie poszlaki. Czy uda im się połączyć fakty i ostatecznie rozwiązać sprawę?

Łącząc dreszcz tajemnicy z przejmującymi emocjami, jakie zawsze towarzyszą produkcjom true crime, program prowadzi widza przez meandry dochodzeń, nagłe zwroty akcji, nowe dowody oraz kolejnych podejrzanych... „Na miejscu zbrodni” przygląda się sprawom z każdej perspektywy, by nie pominąć ani jednego wątku.

...
CZYTAJ DALEJ
Nadmorskie zbrodnie
Wtorek 2 Luty 2021

PREMIERA – sezon 2.
PROGRAM KRYMINALNY PRODUKCJI WŁASNEJ
Od 28 lutego do 2 maja, w niedziele o 21:00.

Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia.

W 2. sezonie seria „Nadmorskie zbrodnie” zabiera widzów w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. N...

CZYTAJ DALEJ
Narodziny Mordercy
Wtorek 5 Styczeń 2021

PREMIERA – sezon 1
Od 3 stycznia do 21 lutego w niedziele o 21:00

Grupa czołowych psychologów sądowych, psychiatrów, patologów i ekspertów policyjnych światowej klasy łączy siły, aby podzielić się swoją wiedzą na temat seryjnych morderców.

Program zabiera widza w podróż w głąb psychiki najbardziej niebezpiecznych przestępców świata, aby pod koniec każdego odcinka podjąć próbę udzielenia odpowiedzi na wciąż nurtujące pytanie: Co sprawiło, że te osoby stały się mordercami?

W ramach przygotowań eksperci dogłębnie przebadali przestępców, niejednokrotnie bezpośrednio z nimi rozmawiając i uzyskując tym samym wyjątkowy wgląd w to, jak różnego r...

CZYTAJ DALEJ
Jak schwytałem zabójcę
Poniedziałek 30 Listopad 2020

PREMIERA
Sezon 1
Od 7 do 18 grudnia w dni powszednie o 22:00.

W programie kryminalnym „Jak schwytałem zabójcę” wyjątkowe wyznania funkcjonariuszy, mrożące krew w żyłach dowody oraz rekonstrukcje zdarzeń umożliwiają widzom wgląd w rzeczywistość śledczych, pracujących nad prawie niemożliwymi do rozwiązania sprawami.

Seria ukazuje ciężką pracę wybitnych funkcjonariuszy, którzy dokonali kluczowych odkryć podczas niezliczonych dochodzeń w sprawach morderstw, w tym ogromne poświęcenie detektywów i specjalistów zajmujących się analizą kryminalistyczną, jak również przejmującą funkcję policjantów pełniących rolę łączników rodzinnych. 

Każdy z god...

CZYTAJ DALEJ
Kryminalne akta inspektor Biskupskiej
Czwartek 15 Październik 2020

PROGRAM KRYMINALNY PRODUKCJI WŁASNEJ
PREMIERA
Od 2 do 30 listopada w poniedziałki o 22:00

Pięcioodcinkowa seria „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” opowiada o pięciu słynnych sprawach z lat 90., w prowadzenie których zaangażowana była inspektor Grażyna Biskupska – najsłynniejsza kobieta oficer polskiej służby mundurowej. Sama Grażyna Biskupska występuje w roli gospodyni oraz głównej ekspertki i przeprowadza widza przez meandry policyjnych śledztw, rozmawiając z byłymi kolegami i koleżankami oraz wracając na miejsca zbrodni. 

Inspektor Biskupska w policji przepracowała ponad 20 lat. Kierowała m.in. Wydziałem do Walki z...

CZYTAJ DALEJ
Dzieci siostry Bernadetty
Środa 14 Październik 2020

PREMIERA
KRYMINALNY PROGRAM DOKUMENTALNY
PRODUKCJI WŁASNEJ
Część 1: poniedziałek, 26 października o 22:00
Część 2: wtorek, 27 października o 22:00

Dwuczęściowy program dokumentalny „Dzieci siostry Bernadetty” opowiada o dwóch historiach, które wstrząsnęły całą Polską. Dokument otwiera sprawa zaginięcia 8-letniego Mateusza z Rybnika, która przyczyniła się do odkrycia mrocznej tajemnicy ośrodka wychowawczego sióstr boromeuszek w Zabrzu.

Byli podopieczni placówki w dzieciństwie doświadczyli fizycznej i psychicznej przemocy z rąk sióstr i współwychowanków. W programie opowiadają o tym, co przeżyli za jego mura...

CZYTAJ DALEJ
W TYM MIESIĄCU
Motorbike Cops
Gliniarze na motocyklach
Poniedziałek 28 Czerwiec
20:00
Random Breath Test
Rutynowa kontrola trzeźwości
Piątek 2 Lipiec
20:30
Evidence of Evil
Tropami zbrodni
Piątek 2 Lipiec
21:00