AKTUALNOŚCI
Wypuszczeni, by zabić
Dave Macleod, Poniedziałek 10 Styczeń 2022

Sezon 1
PREMIERA
SERIA KRYMINALNA PRODUKCJI WŁASNEJ
W niedziele od 23 stycznia do 27 marca o 22:00

Jedno na pięć morderstw w Wielkiej Brytanii jest popełniane przez byłego więźnia. Trzymający w napięciu program kryminalny ujawnia, jak doszło do tego, że po wyjściu z więzienia niektórzy przestępcy ponownie dokonali zabójstw – czasami nawet w ciągu kilku dni od opuszczenia murów zakładu karnego. Dlaczego znów zabili i czy można było temu zapobiec?

„Wypuszczeni, by zabić ” to dziesięcioodcinkowa seria, której gospodarzem jest uznany dziennikarz śledczy Donal MacIntyre. Każdy z odcinków opowiada historię jednej sprawy, ...

CZYTAJ DALEJ
Nowozelandzki patrol wodny
Środa 1 Grudzień 2021

PREMIERA – Sezon 1. 

Codziennie od 19:00 od 6 do 11 grudnia (po dwa odcinki).

Serial dokumentalny śledzi losy odważnych zawodowców patrolujących nowozelandzkie szlaki wodne. Mieszkańcy Nowej Zelandii – wyspiarskiego kraju z tysiącami kilometrów pięknych wybrzeży, rzek i jezior – chętnie uprawiają sporty wodne. Z tymi sportami wiąże się jednak duże ryzyko.

Policyjne jednostki morskie i nurkowe czuwają nad bezpieczeństwem nierozważnych pasażerów łodzi, na których odbywają się imprezy, zapobiegają wypadkom i przestępstwom popełnianym na wodzie, nadzorują tłoczne wydarzenia nad wodą i zapewniają obecność służb poszukiwawczych i ratowniczych.

...

CZYTAJ DALEJ
Kryminalne akta inspektor Biskupskiej
Środa 3 Listopad 2021

PREMIERA – 2. sezon

SERIA KRYMINALNA PRODUKCJI WŁASNEJ

W poniedziałki od 1 do 29 listopada o 22:00.

Drugi sezon dokumentalnego serialu true crime „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” to opowieść o wstrząsających zabójstwach, do których doszło na terenie Warszawy i w jej okolicach w ciągu ostatnich 20 lat.

Przez wszystkie historie przeprowadza widzów Grażyna Biskupska – najsłynniejsza kobieta polskiej służby mundurowej. Wieloletnia funkcjonariuszka pionu dochodzeniowo-śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji – rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledzt...

CZYTAJ DALEJ
Posprzątać ten brud
Piątek 8 Październik 2021

PREMIERA – sezon 1. i 2.
Od 2 października do 13 listopada w soboty i niedziele od 14:00 (po dwa odcinki).

Współczesna Wielka Brytania tonie w śmieciach. Niegdyś zieloną i przyjemną krainę zalewa teraz fala odpadów i brudu.  Na szczęście działa tam ukryta armia tocząca wojnę z nieczystościami. Seria „Posprzątać ten brud” przedstawia tydzień z życia nieustraszonych sprzątaczy i osób zajmujących się oczyszczaniem kanalizacji oraz zespołów wykonawczych i inspektorów mających za zadanie przyskrzynić śmiecących. To bardzo brudne zajęcie, a w programie poznamy odważnych ludzi, którzy się nim parają.

W 1. odcinku odwiedzamy Walię i podążamy za d...

CZYTAJ DALEJ
Dobry gliniarz
Poniedziałek 6 Wrzesień 2021

PREMIERA – 1. sezon
W niedziele o 22:00, od 19 września do 24 października.

Bohater serii – Ron Iddles – to najlepszy australijski detektyw wydziału zabójstw, a program „Dobry gliniarz” to opowieść o policjancie starej daty – twardym, pomysłowym i nieprzekupnym. To historia człowieka, który rozpracował pozornie nierozwiązywalne sprawy przy pomocy głowy i serca.

Z programu dowiemy się, w jaki sposób kierujący się intuicją gliniarz wsadził za kratki więcej morderców niż jakikolwiek inny detektyw w Australii. Każdy odcinek zabierze nas za kulisy najtrudniejszych spraw Rona, który jest narratorem całej opowieści. Historie ilustrują dramatyczne rekonstrukcje...

CZYTAJ DALEJ
Kryminalne śledztwa PRL
Piątek 30 Lipiec 2021

SERIA KRYMINALNA PRODUKCJI WŁASNEJ
PREMIERA - 1. sezon
We wtorki od 3 sierpnia o 22:00

PRL – czas absurdów, szemranych interesów i cenzury. O zbrodniach często mówiło się dopiero wtedy, kiedy milicja zdołała złapać sprawcę i doprowadzić go przed sąd. Pojęcie seryjnego mordercy w ogólnym obiegu nie istniało, pojawiło się za to inne: wampir. 

Pięcioodcinkowy serial dokumentalny „Kryminalne śledztwa PRL” ukazuje pracę grup dochodzeniowych poszukujących sprawców morderstw w tym pełnym absurdów czasie. Widz staje się częścią kryminalnego dochodzenia, pełnego zwrotów akcji i prawdziwych emocji, a prowadzonego często w warunkach ogra...

CZYTAJ DALEJ
Telefon alarmowy - szokujące zgłoszenia
Niedziela 4 Lipiec 2021

PREMIERA - sezon 1
Od 17 do 31 lipca, w weekendy od 23:00 (po dwa odcinki)

Seria opowiada prawdziwe historie kryjące się za dramatycznymi i poruszającymi połączeniami telefonicznymi z operatorami numerów alarmowych. Telefony te stanowią punkt wyjścia do poznania historii świadków i uczestników przedstawionych wydarzeń – od bezbronnych ofiar po bezwzględnych morderców przyznających się do swoich zbrodni.

Wraz z połączeniem na jaw wychodzą okoliczności kryjące się za atakami terrorystycznymi, katastrofalnymi pożarami, morderstwami, atakami zwierząt i porwaniami.

Poprzez wywiady na wyłączność, relacje z pierwszej ręki i nigdy wcześniej ...

CZYTAJ DALEJ
Mój nocny koszmar
Piątek 28 Maj 2021

PREMIERA. Sezon 1.
Od 19 czerwca do 18 lipca, w weekendy o 14:00.

Seria przedstawia historie osób, które w młodym wieku doświadczyły spotkań ze zjawiskami paranormalnymi. Każdy z odcinków przedstawia trzy przerażające i opowiedziane w najdrobniejszych szczegółach historie o duchach, poltergeistach, demonach, mrocznych postaciach i żywiołakach, które nawiedziły bohaterów serii w ich młodości. Opowieściom tym towarzyszą dramatyczne rekonstrukcje mrożących krew w żyłach zdarzeń. Poznajemy także przyjaciół i rodzinę głównych bohaterów, którzy byli świadkami tych scen i niejednokrotnie sami doświadczali przeraźliwych spotkań z nadprzyrodzonymi siłami. Kom...

CZYTAJ DALEJ
Block Tematyczny: Na straży prawa
Środa 28 Kwiecień 2021

Od 3 maja codziennie od 16:00 do 21:00

STRZEGĄC GRANIC
Osadzony w Nowej Zelandii program śledzi pracowników służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

NA STRAŻY AMERYKAŃSKICH GRANIC
Seria śledzi pracę funkcjonariuszy Urzędu ds. Ochrony Celnej i Granic Stanów Zjednoczonych, którzy odprawiają podróżnych zarówno na lądowych przejściach granicznych, jak i w portach lotniczych, kontrolując towary i zabezpieczając najdłuższą granicę państwową na świecie.

NA STRAŻY PRAWA
Dzienna liczba osób przybywających do A...

CZYTAJ DALEJ
W TYM MIESIĄCU
Released to Kill
Wypuszczeni, by zabić
Niedziela 23 Styczeń
22:00
Sky Cops
Podniebni gliniarze
Sobota 22 Styczeń
19:00
48 Hours
48 godzin
Środa 26 Styczeń
21:00