AKTUALNOŚCI
Wielkie małe zbrodnie
Dave Macleod, Czwartek 30 Marzec 2023

Sezon 1
Premiera
W soboty i niedziele o 22:00 od 8 kwietnia do 7 maja.

Większość przestępstw zostaje rozwiązana po miesiącach żmudnego śledztwa. Ale czasami policja ma szczęście – zdarza się, że zwykłe zatrzymanie czy codzienna kontrola może przypadkowo doprowadzić do przełomu w dużej sprawie.

Nowa seria true crime opowiada niesamowite historie zwykłych policjantów, którzy natknęli się na kluczowy dowód, skradzione towary, ukrywającego się podejrzanego... i doprowadzili do postawienia przed sądem głównego przestępcy.

CZYTAJ DALEJ
Geneza seryjnego mordercy
Czwartek 2 Marzec 2023

Sezon 1
Premiera
W dni powszednie o 21:00, od 6 do 17 marca.

W najnowszej serii true crime dr Bryanna Fox, czołowa psycholożka kryminalna i była agentka FBI, przy użyciu profilowania kryminalistycznego opartego o materiał dowodowy (Evidence Based Profiling, EBP) przeanalizuje genezę seryjnego mordercy.

W programie dr Fox będzie identyfikować i badać zachowania z dzieciństwa i dojrzewania mogące mieć wpływ na dorosłe życie przestępcy – stopniowe przesuwanie granic i porzucenie zasad moralnych, które doprowadziły go do punktu kulminacyjnego – popełnienia pierwszego i kolejnych morderstw. Postawi również pytania dotyczące behawioraln...

CZYTAJ DALEJ
48 Godzin
Poniedziałek 30 Styczeń 2023

Sezon 34
PREMIERA
W dni powszednie o 21:00 do 27 lutego

Seria bada najbardziej intrygujące sprawy kryminalne dotyczące wszystkich aspektów ludzkiego życia, w tym chciwości i pasji. Każdego tygodnia program prowadzi dogłębne śledztwa w sprawie fascynujących i przejmujących historii. 

Na przestrzeni lat program „48 godzin” wypracował bogatą historię oryginalnego dziennikarstwa, które pomogło oczyścić z zarzutów osoby niesłusznie skazane, doprowadziło do ponownego otwarcia i rozwiązania dawno zamkniętych spraw, tym samym odmieniając życie zwykłych ludzi i ich rodzin.

...
CZYTAJ DALEJ
Nadmorskie zbrodnie
Wtorek 3 Styczeń 2023

Sezon 4
PREMIERA 
W dni powszednie o 22:00, od 30 stycznia do 10 lutego

Każdego lata tysiące wczasowiczów udają się na brytyjskie wybrzeże, by cieszyć się ładną pogodą, kamiennymi plażami i licznymi salonami gier. Ale sielskie kurorty mają też swoje mroczne oblicze, a wszelkie grzechy zmywane są przez fale przypływu. Urocze i pozornie spokojne nadmorskie miasteczka to też tereny morderców, którzy, jak wzburzone morze, nie mają szacunku dla ludzkiego życia.

W najnowszym sezonie widzowie wyruszą w podróż na skraj klifów, gdzie horyzont spotyka się z linią wody, a życie ze śmiercią. Na pierwszy rzut oka, nadmorskie miejscowości to miejsca...

CZYTAJ DALEJ
Najgorsze koszmary
Wtorek 29 Listopad 2022

Sezon 1. i 2.
PREMIERA
W soboty i niedziele o 15:00 do 11 grudnia

Każdej nocy śnimy przez około dwie godziny, a prawie sześć lat naszego życia spędzamy we śnie. Jednak dla niektórych, odpłynięcie w objęcia Morfeusza wiąże się z wyprawą do ciemnego i mrocznego świata, w którym stają twarzą w twarz z niewyobrażalnymi koszmarami. Nocne zmory nie są tylko wymysłem naszej wyobraźni – przenoszą nas do nieznanej paranormalnej krainy, gdzie interakcja ze złowrogimi duchami i demonicznymi bytami staje się bardzo realna i bardzo niebezpieczna.

Dzięki dramatycznym rekonstrukcjom przerażających zdarzeń, relacjom z pierwszej ręki
i umi...

CZYTAJ DALEJ
Prawda o moim zabójstwie
Czwartek 27 Październik 2022

Sezon 1
PREMIERA
KRYMINALNA SERIA DOKUMENTALNA PRODUKCJI WŁASNEJ
Od poniedziałku do piątku o 21:00 od 21 listopada do 2 grudnia

Gdy dochodzi do morderstwa, zaczyna się wyścig z czasem. Należy jak najszybciej dotrzeć do prawdy, oddzielić fakty od fikcji, złapać mordercę i dopilnować, aby sprawiedliwości stało się zadość. Ale co się dzieje, gdy prawda o zbrodni znika wraz z ofiarą?

Gospodarzem serii jest światowej sławy patolog, Dr Richard Shepherd, który w trakcie swej zawodowej kariery przeprowadził w prawie 23 tysiące autopsji,
w tym kilka w najbardziej głośnych sprawach ostatnich czasów. Nauczył się, ...

CZYTAJ DALEJ
Zbrodnia bez ciała
Niedziela 25 Wrzesień 2022

Sezon 1
PREMIERA
Wtorki o 21:00 od 4 października

Nie ma ciała, nie ma zbrodni… Ale czy na pewno? Oto pięć zabójstw, których sprawcy byli pewni, że dokonali zbrodni doskonałej. Jednak choć ciała swych ofiar – żon, byłych kochanek czy kolegów – ukryli tak, że przed procesem nie udało się ich odnaleźć, zostali przez sąd skazani za zabójstwo. Serial dokumentalny ”Zbrodnia bez ciała”  przybliża śledztwa prowadzone w tych sprawach, a opowiadają o nich kryminalistycy, psychologowie, lokalni dziennikarze, a także dwoje głównych ekspertów: współautorka książki „Zbrodnie bez ciał” Diana Brzezińska i profiler Jan Gołębiowski. ...

CZYTAJ DALEJ
Patrol na autostradach Nowej Zelandii
Wtorek 30 Sierpień 2022

Sezon 13. i 14.
PREMIERA
Od 5 do 14 września codziennie od 19:00 (po dwa odcinki)

„Patrol na autostradach Nowej Zelandii” to program, o którym nie sposób zapomnieć! W najnowszych sezonach dostarczy kolejnej dawki autostradowego chaosu, który sprawi, że widzowie będą się śmiać, płakać, ale też bać o kierowców z Nowej Zelandii.

Pościgi, uciekające psy, przeładowane pojazdy mistrzów siłowania na rękę, pijani chłopcy z prowincji, a nawet przydrożne oświadczyny – to wszystko spotyka wyjątkowo spokojnych funkcjonariuszy z autostradowego patrolu w ciągu zaledwie jednego dnia pracy.

Całodobowy dostęp do niekończącej ...

CZYTAJ DALEJ
Policjantki na służbie
Wtorek 2 Sierpień 2022

POLICJANTKI NA SŁUŻBIE

Sezon 1. i 2.
PREMIERA
Od poniedziałku do piątku o 20:00, od 15 sierpnia do 5 września.

Dzięki bezprecedensowemu dostępowi do zachodniego (sezon 1) i północnego (sezon 2) oddziału policji w Yorkshire, od szefów posterunku do funkcjonariuszy z linii frontu, ten przełomowy serial ukazuje realia działania policji w Wielkiej Brytanii i codzienne wyzwania, z którymi muszą się mierzyć policjantki.

Każdy odcinek przedstawia historię trzech kobiet podczas tygodniowej zmiany w policji. W programie widzowie poznają wyzwania, którym policjantki muszą stawić czoła – zarówno na służbie, jak i po p...

CZYTAJ DALEJ
W TYM MIESIĄCU
48 Hours
48 godzin
Niedziela 9 Kwiecień
22:00
Motorway Patrol
Patrol na autostradach Nowej Zelandii
Niedziela 9 Kwiecień
19:00
Border Force USA: The Bridges
Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande
Niedziela 9 Kwiecień
18:00