• W niewoli zwierząt

  W niewoli zwierząt

 • Zrozumieć seryjnego mordercę

  Zrozumieć seryjnego mordercę

 • Psie nawyki do poprawki

  Psie nawyki do poprawki

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
The Good Cop
Dobry gliniarz
Niedziela 29 Maj
21:00
Homicide's Elite
Elita wydziału zabójstw
Środa 1 Czerwiec
21:00
Murder: First on Scene
Pierwsi na miejscu zbrodni
Niedziela 29 Maj
22:00
DZIŚ WIECZOREM
Border Security: Australia's Front Line
Na straży australijskich granic
Dziś w CBS Reality o 19:30

Seria 5, Epizod 6.
Funkcjonariusze znajdują zagadkowy biały proszek. Czy to narkotyki, czy może materiał wybuchowy? Okazuje się, że ani jedno, ani drugie — ale proszek i tak jest bardzo niebezpieczny.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Zrozumieć seryjnego mordercę
Wtorek 3 Maj 2022

Sezon 1.
PREMIERA
W dni powszednie o 22:00, od 23 maja do 3 czerwca.

Co sprawia, że seryjni mordercy popełniają swoje zbrodnie? Każdy z dziesięciu przedstawionych w serii zabójców miał na to pytanie gotową odpowiedź. Najmłodszy z seryjnych morderców Ameryki uważał, że posiadanie głośnego psa wystarczy, by usprawiedliwić zabicie jednej ze swych ofiar, a pewna kobieta twierdziła, że ze względu na jej cierpienia w młodości, ma prawo uśmiercać mężczyzn. 

Dzięki trzymającym w napięciu opowieściom detektywów próbujących zrozumieć działania seryjnych morderców, poruszającym historiom świadków oraz materiałom z pokojów przesłuchań, w programie wnikliwie przeanalizowane zostaną wszystkie przyczyny, które doprowadziły do popełnienia zbrodni przez każdego z przestępców.

To seria, która pomoże zrozumieć, co sprawia, że ktoś zabija raz za razem.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Motorway Patrol
Patrol na autostradach Nowej Zelandii
Dziś w CBS Reality o 20:30

Seria 10, Epizod 2.
Szalony rowerzysta musi zostać przytemperowany; kanadyjscy wędrowcy mają mnóstwo przygód; imprezowy autobus z lat 60. zostaje rozbity.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00

CZYTAJ DALEJ