• Morderstwo: Walka o prawdę

  Morderstwo: Walka o prawdę

 • Łowcy defraudantów

  Łowcy defraudantów

 • Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande

  Straż graniczna USA. Mosty na Rio Grande

 • Niesłusznie skazani

  Niesłusznie skazani

W TYM MIESIĄCU
Wrongly Accused
Niesłusznie skazani
Niedziela 11 Czerwiec
21:00
A Crime Without a Body
Zbrodnia bez ciała
Wtorek 13 Czerwiec
22:00
DZIŚ WIECZOREM
Random Breath Test
Rutynowa kontrola trzeźwości
Dziś w CBS Reality o 20:30

Seria 7, Epizod 3.
W tym programie towarzyszymy australijskim policjantom, którzy zatrzymują samochody, aby zbadać ich kierowców alkomatem i sprawdzić, czy nie jadą pod wpływem narkotyków.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Morderstwo: Walka o prawdę
Czwartek 1 Czerwiec 2023

Sezon 1
Premiera
Od 19 czerwca, od poniedziałku do piątku o 22:00

Seria opowiada historie bohaterów, którym udało się rozwiązać sprawę, mimo wielu przeciwności losu.  Bohaterów, którzy wykorzystali swoją wiedzę oraz pasję, aby udowodnić, że wątpiący się mylą i zrobili wszystko, co w ich mocy, by doprowadzić śledztwo do końca oddając morderców w ręce sprawiedliwości. Bohaterów, którzy walczyli o prawdę.

W każdym odcinku widzowie dowiadują się, jak wbrew wszelkim przeciwnościom losu, ci dzielni walczący o prawdę ludzie, wykorzystali intuicję, umiejętności i ciężką pracę, a także wprowadzili do śledztwa osoby z zewnątrz, posiadające specjalistyczną wiedzę, aby zapewnić, że prawda wyjdzie na jaw i sprawiedliwości stanie się zadość.

Składająca się z 10 odcinków seria zawiera sześć historii z USA i cztery z Wielkiej Brytanii.  Bohaterem każdego odcinka jest osoba, która przyczyniła się do wymierzenia sprawiedliwości i doprowadziła do rozwiązania sprawy. Jej wypowiedzi i historię uzupełniają zeznania innych kluczowych uczestników sprawy, w tym rodzin ofiar, funkcjonariuszy policji, prawników, ławników i ekspertów zaangażowanych w śledztwo.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Inspector Biskupska Crime Files
Kryminalne akta inspektor Biskupskiej
Dziś w CBS Reality o 23:00

Seria 1, Epizod 4.
W tym odcinku inspektor Grażyna Biskupska wraca do śledztwa z lat 1998/1999 w sprawie seryjnych wybuchów bomb, głównie w budynkach mieszkalnych na terenie Warszawy.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00

CZYTAJ DALEJ