• Dobry gliniarz

  Dobry gliniarz

 • Elita wydziału zabójstw

  Elita wydziału zabójstw

 • Zabiłam dla niego

  Zabiłam dla niego

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Spotlight Murder
Morderstwo w Austrii
Piątek 24 Wrzesień
22:00
Voice of a Killer
Głos mordercy
Czwartek 23 Wrzesień
21:00
Forensics
Kryminalistycy w Nowej Zelandii
Poniedziałek 20 Wrzesień
21:00
DZIŚ WIECZOREM
Random Breath Test
Rutynowa kontrola trzeźwości
Dziś w CBS Reality o 20:30

Seria 1, Epizod 14.
Minęło 16 godzin od czasu, kiedy William — tata czekający na narodziny dziecka — pił alkohol. Czy jednak „mnóstwo piwa, które wypił w pubie, może wciąż jeszcze płynąć w jego żyłach?
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Dobry gliniarz
Poniedziałek 6 Wrzesień 2021

PREMIERA – 1. sezon
W niedziele o 22:00, od 19 września do 24 października.

Bohater serii – Ron Iddles – to najlepszy australijski detektyw wydziału zabójstw, a program „Dobry gliniarz” to opowieść o policjancie starej daty – twardym, pomysłowym i nieprzekupnym. To historia człowieka, który rozpracował pozornie nierozwiązywalne sprawy przy pomocy głowy i serca.

Z programu dowiemy się, w jaki sposób kierujący się intuicją gliniarz wsadził za kratki więcej morderców niż jakikolwiek inny detektyw w Australii. Każdy odcinek zabierze nas za kulisy najtrudniejszych spraw Rona, który jest narratorem całej opowieści. Historie ilustrują dramatyczne rekonstrukcje zdarzeń nakręcone w nowoczesnym stylu kryminału noir. Uzupełnieniem opowieści Rona są sugestywne spostrzeżenia rodzin ofiar, jego kolegów z wydziału zabójstw, dziennikarzy, a nawet informatorów i podejrzanych. Wiele z tych osób nigdy nie przedstawiło swojej historii w telewizji.

Przez wiele lat stacje telewizyjne marzyły wręcz o nagraniu programu z genialnym śledczym. Teraz Ron przeszedł na emeryturę i jest gotów, by opowiedzieć swoją historię.

„Ron Iddles: Dobry gliniarz” to coś więcej niż dokumentalny program kryminalny. To mistrzowska lekcja o pracy detektywistycznej w wykonaniu najlepszego australijskiego policjanta. Serial oparty jest na bestsellerowej książce Justine Ford pt. „The Good Cop”.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Kryminalne sledztwa PRL
Kryminalne sledztwa PRL
Dziś w CBS Reality o 23:00

Seria 1, Epizod 3.
Najgorsi mordercy okresu PRL kontra milicja - nierówna, ale często wygrana walka o wykrycie i schwytanie sprawców w czasach absurdów, cenzury, niechęci społeczeństwa i ograniczonej technologii.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00

CZYTAJ DALEJ