• Mój nocny koszmar

  Mój nocny koszmar

 • Mój nocny koszmar

  Mój nocny koszmar

 • Kryminalistycy w Nowej Zelandii

  Kryminalistycy w Nowej Zelandii

 • 48 godzin

  48 godzin

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Border Patrol
Strzegąc granic
Piątek 2 Lipiec
17:30
Evidence of Evil
Tropami zbrodni
Piątek 2 Lipiec
21:00
Motorbike Cops
Gliniarze na motocyklach
Poniedziałek 28 Czerwiec
20:00
DZIŚ WIECZOREM
Occupation: Profiler
Zawod: Profiler
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 1, Epizod 3.
Sprawy profilera kryminalnego Jana Gołębiowskiego. Ten morderca chciał zabić - nudę. Jeździł więc po Warszawie tramwajami. Tam jednak wiecznie się z kimś kłócił.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Mój nocny koszmar
Piątek 28 Maj 2021

PREMIERA. Sezon 1.
Od 19 czerwca do 18 lipca, w weekendy o 14:00.

Seria przedstawia historie osób, które w młodym wieku doświadczyły spotkań ze zjawiskami paranormalnymi. Każdy z odcinków przedstawia trzy przerażające i opowiedziane w najdrobniejszych szczegółach historie o duchach, poltergeistach, demonach, mrocznych postaciach i żywiołakach, które nawiedziły bohaterów serii w ich młodości. Opowieściom tym towarzyszą dramatyczne rekonstrukcje mrożących krew w żyłach zdarzeń. Poznajemy także przyjaciół i rodzinę głównych bohaterów, którzy byli świadkami tych scen i niejednokrotnie sami doświadczali przeraźliwych spotkań z nadprzyrodzonymi siłami. Komentarz ekspertów pomaga wyjaśnić i nadać sens każdemu ze zjawisk.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Border Security: Australia's Front Line
Na straży australijskich granic
Dziś w CBS Reality o 19:30

Seria 8, Epizod 10.
Reality show, poświęcony działaniom australijskiego urzędu ds. Imigracji, Ceł i Kwarantanny. Poznajemy ludzi, chroniących australijskie granice.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00

CZYTAJ DALEJ