• Nocna zmiana z duchami

  Nocna zmiana z duchami

 • Podniebni gliniarze

  Podniebni gliniarze

 • Posprzątać ten brud

  Posprzątać ten brud

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Children of Sister Bernadette
Dzieci siostry Bernadetty
Piątek 3 Grudzień
21:00
Kryminalne sledztwa PRL
Kryminalne sledztwa PRL
Piątek 3 Grudzień
22:00
DZIŚ WIECZOREM
Random Breath Test
Rutynowa kontrola trzeźwości
Dziś w CBS Reality o 20:00

Seria 6, Epizod 8.
W tym programie towarzyszymy australijskim policjantom, którzy zatrzymują samochody, aby zbadać ich kierowców alkomatem i sprawdzić, czy nie jadą pod wpływem narkotyków.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Kryminalne akta inspektor Biskupskiej
Środa 3 Listopad 2021

PREMIERA – 2. sezon

SERIA KRYMINALNA PRODUKCJI WŁASNEJ

W poniedziałki od 1 do 29 listopada o 22:00.

Drugi sezon dokumentalnego serialu true crime „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” to opowieść o wstrząsających zabójstwach, do których doszło na terenie Warszawy i w jej okolicach w ciągu ostatnich 20 lat.

Przez wszystkie historie przeprowadza widzów Grażyna Biskupska – najsłynniejsza kobieta polskiej służby mundurowej. Wieloletnia funkcjonariuszka pionu dochodzeniowo-śledczego, była naczelnik Wydziału do Zwalczania Aktów Terroru Centralnego Biura Śledczego Komendy Głównej Policji – rozmawia z ekspertami policyjnymi, którzy prowadzili te śledztwa; łączyli pozornie niezwiązane fakty, tropili morderców, brali udział w zatrzymaniach, przesłuchaniach oraz zbierali dowody potwierdzające winę sprawców.

Grażyna Biskupska i jej rozmówcy odwiedzają – często zmienione po latach – miejsca zdarzeń. Przypominają historie znalezienia ciał ofiar oraz okoliczności rozpoczęcia śledztw.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Kryminalne sledztwa PRL
Kryminalne sledztwa PRL
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 1, Epizod 2.
Najgorsi mordercy okresu PRL kontra milicja - nierówna, ale często wygrana walka o wykrycie i schwytanie sprawców w czasach absurdów, cenzury, niechęci społeczeństwa i ograniczonej technologii.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00

CZYTAJ DALEJ