• New Scotland Yard Files

  New Scotland Yard Files

 • Jeszcze nie umarłam

  Jeszcze nie umarłam

 • Moje dziecko jest mądrzejsze ode mnie

  Moje dziecko jest mądrzejsze ode mnie

 • Uwięzieni w domu

  Uwięzieni w domu

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Buried In The Backyard
Pogrzebani za domem
Czwartek 9 Lipiec
20:00
Broke and Famous
Spłukane gwiazdy
Niedziela 5 Lipiec
19:00
Coastal Killers
Nadmorskie zbrodnie
Niedziela 5 Lipiec
21:00
DZIŚ WIECZOREM
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata
Dziś w CBS Reality o 21:00

Seria 1, Epizod 19.
Fritz Honka zamordował cztery prostytutki w Hamburgu. Ich ciała przechowywał we własnym mieszkaniu. Wpadł, kiedy w czasie pożaru znaleźli je strażacy.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Lipiec: New Scotland Yard Files
Wtorek 30 Czerwiec 2020

NEW SCOTLAND YARD FILES
PREMIERA – sezon 1.
PRODUKCJA WŁASNA
W dni powszednie o 22:00, do 10 lipca

W nowym programie kryminalnym kanału CBS Reality obecni i byli detektywi z londyńskiego Scotland Yardu otworzą przed widzami swoje archiwa i opowiedzą o tym, jak doprowadzili do schwytania niektórych z najbardziej niesławnych stołecznych morderców, kierując się przy tym detektywistycznym kodeksem: niczego nie zakładać z góry, nikomu nie wierzyć i wszystko kwestionować.

Dzięki sugestywnym rekonstrukcjom, dostępem do archiwalnych materiałów prasowych i dogłębnym rozmowom z ekspertami, każdy z odcinków serii przeprowadza widza przez meandry śledztw prowadzonych w sprawach morderstw i pokazuje, w jaki sposób policja wpadła na ślad sprawcy, zidentyfikowała go i w końcu złapała.

Gospodarzem serii jest były detektyw Scotland Yardu – Peter Bleksley, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu wnosi unikalny wgląd w omawiane sprawy. W serii biorą udział [AS1] dziennikarze, którzy śledzili i relacjonowali przebieg śledztw, jak również kryminolodzy, analizujący na co dzień metody i motywy morderców oraz eksperci z różnych dziedzin kryminalistyki, dostarczający istotnych dowodów prowadzących do skazania winnych.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
New Scotland Yard Files
New Scotland Yard Files
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 1, Epizod 4.
Kiedy policjanci znaleźli podpalonego mężczyznę, byli przekonani, że chodzi o próbę samobójczą. Rodzina ofiary przez lata walczyła o sprawiedliwość. Dopiero po dwóch latach wznowiono śledztwo.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00
w UPC (417/392), Platforma Canal+ (170) i Cyfrowym Polsacie (82)

CZYTAJ DALEJ