• Łowcy staroci

  Łowcy staroci

 • Narodziny mordercy

  Narodziny mordercy

 • Pogrzebani za domem

  Pogrzebani za domem

 • Straż przybrzeżna: Najtrudniejsza misja

  Straż przybrzeżna: Najtrudniejsza misja

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Buried In The Backyard
Pogrzebani za domem
Piątek 22 Styczeń
22:00
Motorbike Cops
Gliniarze na motocyklach
Wtorek 19 Styczeń
20:30
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Piątek 22 Styczeń
18:00
DZIŚ WIECZOREM
Cold Justice
Sprawiedliwość po latach
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 1, Epizod 10.
Kelly i Aaron Sam wyruszają do Lake Charles w Luizjanie, aby zbadać sprawę szokującego morderstwa mężczyzny zastrzelonego we własnym samochodzie pod kościołem w niedzielę palmową.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Narodziny Mordercy
Wtorek 5 Styczeń 2021

PREMIERA – sezon 1
Od 3 stycznia do 21 lutego w niedziele o 21:00

Grupa czołowych psychologów sądowych, psychiatrów, patologów i ekspertów policyjnych światowej klasy łączy siły, aby podzielić się swoją wiedzą na temat seryjnych morderców.

Program zabiera widza w podróż w głąb psychiki najbardziej niebezpiecznych przestępców świata, aby pod koniec każdego odcinka podjąć próbę udzielenia odpowiedzi na wciąż nurtujące pytanie: Co sprawiło, że te osoby stały się mordercami?

W ramach przygotowań eksperci dogłębnie przebadali przestępców, niejednokrotnie bezpośrednio z nimi rozmawiając i uzyskując tym samym wyjątkowy wgląd w to, jak różnego rodzaju bardzo stresujące sytuacje i wydarzenia, gdy skumulowane, mogą doprowadzić do popełnienia najbardziej przerażających zbrodni.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Border Security: Australia's Front Line
Na straży australijskich granic
Dziś w CBS Reality o 19:30

Seria 4, Epizod 8.
Po prześwietleniu paczek przysłanych z RPA okazuje się, że wewnątrz są węże. Paczki trafiają do celników i służb sanitarnych, które odsyłają je do ogrodu zoologicznego Taronga w celu identyfikacji.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00

CZYTAJ DALEJ