• DNA polskich zbrodni

  DNA polskich zbrodni

 • Podpis zabójcy

  Podpis zabójcy

 • Przepis na zemstę

  Przepis na zemstę

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Operation Repo
Ekstremalni egzekutorzy
Niedziela 4 Październik
18:30
Evil Twins
Bliźniacze zło
Niedziela 4 Październik
22:00
Evidence of Evil
Tropami zbrodni
Niedziela 4 Październik
21:00
DZIŚ WIECZOREM
Cold Justice
Sprawiedliwość po latach
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 2, Epizod 20.
Kelly i Steve jadą do stanu Oregon, aby pomóc w rozwiązaniu sprawy z 1993 r., kiedy młody mężczyzna został prawdopodobnie zastrzelony i pogrzebany przez grupę groźnych przestępców.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Podpis zabójcy
Środa 2 Wrzesień 2020

Podpis zabójcy
PREMIERA – sezon 1. i 2.
Od 7 do 28 września w dni powszednie o 22:00

Zachowania i sposoby działania mogą się różnić, ale niektórzy seryjni mordercy nie mogą się oprzeć pozostawieniu po sobie swoistej „wizytówki”.

Rytuały pośmiertne czy zabieranie pamiątek z miejsca zbrodni – te przewrotne znaki rozpoznawcze często mają na celu prowokowanie organów ścigania, jednak z drugiej strony mogą także dostarczyć istotnych wskazówek, które pomogą śledczym w ujęciu sprawcy.

Każdy z odcinków serii „Podpis zabójcy” zagłębia się w inną sprawę opatrzoną podpisem seryjnego zabójcy. W programie usłyszymy osobiste relacje zaangażowanych w śledztwa detektywów, a także wywiady z ekspertami z zakresu psychologii kryminalnej oraz bliskimi ofiar.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Killer in Plain Sight
Morderca na wyciągnięcie ręki
Dziś w CBS Reality o 21:00

Seria 1, Epizod 25.
Zamożne małżeństwo, Dennis i Merna Koula, zostaje zamordowane we własnym domu. Policja sądzi, że doszło do włamania, ale dowody wskazują na inny scenariusz.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00
w UPC (417/392), Platforma Canal+ (170) i Cyfrowym Polsacie (82)

CZYTAJ DALEJ