• Gdy zaginięcie oznacza najgorsze

  Gdy zaginięcie oznacza najgorsze

 • Coś mnie zabija

  Coś mnie zabija

 • Mordercy celebryci

  Mordercy celebryci

 • Królowie aukcji

  Królowie aukcji

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata
Czwartek 9 Kwiecień
22:00
Killer Clergy
Mordercy w koloratkach
Sobota 4 Kwiecień
21:00
Written In Blood
Spisane krwią
Niedziela 5 Kwiecień
19:00
DZIŚ WIECZOREM
Murder Made Me Famous Special...
Mordercy celebryci - wyznanie Pameli Smart
Dziś w CBS Reality o 22:00

Wyznania Pameli Smart. Skazana morderczyni wspomina swój romans z nastolatkiem i wynikające z niego brutalne morderstwo jej męża.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Kwiecień
Poniedziałek 30 Marzec 2020

GDY ZAGINIĘCIE OZNACZA NAJGORSZE
Sezon 1
PREMIERA
Od 4 kwietnia do 3 maja w soboty i niedziele o 20:00

Każdego roku w Zjednoczonym Królestwie ginie 250 tys. osób. Niektóre z nich zostają odnalezione żywe, niektóre odbierają sobie życie, a inne po prostu znikają. W Wielkiej Brytanii istnieje ogromna liczba przypadków, w których śledztwo w sprawie zaginięcia nagle zmienia się w dochodzenie w sprawie morderstwa.

Seria ukazuje z bliska wpływ, jaki zaginięcie osoby ma na jej najbliższą rodzinę oraz emocje towarzyszące im w trakcie dochodzenia. Analizuje także policyjne procedury i pokazuje zmiany zachodzące w przebiegu śledztwa.

Każdy odcinek zbudowany jest wokół jednej rozstrzygniętej sprawy, której przyglądamy się od momentu zgłoszenia zaginięcia przez rodzinę, aż do skazania odpowiedzialnego za morderstwo. Każdy przypadek przedstawiony jest w czasie rzeczywistym i płynnie łączy procedury policyjne wraz z emocjami bliskich na każdym etapie śledztwa – od dochodzenia po aresztowanie, oskarżenie i skazanie mordercy.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
48 Hours
48 godzin
Dziś w CBS Reality o 20:00

Seria 31, Epizod 28.
Wielokrotnie nagradzany magazyn, poświęcony aktualnościom. Reportaże jego twórców pomagają wprowadzać istotne zmiany - zarówno w życiu bohaterów, jak i w prawodawstwie.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00
w UPC (417/392), Platforma Canal+ (170) i Cyfrowym Polsacie (82)

CZYTAJ DALEJ