• Kryminalistycy w Nowej Zelandii

  Kryminalistycy w Nowej Zelandii

 • Straż przybrzeżna: Najtrudniejsza misja

  Straż przybrzeżna: Najtrudniejsza misja

 • Jak schwytałem zabójcę

  Jak schwytałem zabójcę

 • Pogrzebani za domem

  Pogrzebani za domem

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Killer in Plain Sight
Morderca na wyciągnięcie ręki
Niedziela 18 Kwiecień
22:30
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Sobota 24 Kwiecień
18:00
Death Row Stories
Historie z celi śmierci
Czwartek 22 Kwiecień
21:00
DZIŚ WIECZOREM
How I Caught the Killer
Jak schwytałem zabójcę
Dziś w CBS Reality o 20:00

Seria 1, Epizod 3.
Kiedy Susan Eyre nie odebrała dostawy ze sklepu Home Depot, jego pracownicy zadzwonili do rodziny. Bliscy znaleźli Susan martwą, w wannie pełnej wybielacza, z kablem zaciśniętym na szyi.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Kryminalistycy w Nowej Zelandii
Czwartek 1 Kwiecień 2021

PREMIERA – sezon 1. i 2.
Od 19 do 30 kwietnia, w dni powszednie o 22:00.

Jeśli jesteś fanem kryminałów i kryminalistyki spod znaku „CSI”, to ten serial z pewnością sprawi, że wstrzymasz oddech i będziesz siedzieć jak na szpilkach. Ale uwaga – czasami prawda może być dziwniejsza od fikcji! W programie to kryminalistycy i policjanci są głównymi bohaterami, nauka ich tajną bronią, a gospodarz serii przewodnikiem po świecie zbrodni.

Każdy z odcinków koncentruje się na jednej zbrodni, do której doszło w ciągu ostatniej dekady. Sprawa ta została rozwiązana dzięki połączeniu przemyślanego i kreatywnego śledztwa z wykorzystaniem kryminalistyki. Omawiane w programie przypadki pochodzą prosto z akt nowozelandzkich ekspertów kryminalistycznych, policji oraz funkcjonariuszy pracujących na miejscach zbrodni. W omawianych zdarzeniach wykorzystano wszystkie aspekty kryminalistyki, w tym analizę śladów krwawych, śladów kryminalistycznych, badania DNA, kryminalistykę cyfrową, toksykologię, entomologię i najnowsze zdobycze technologiczne.

Jest to dogłębna, oparta na faktach, zaawansowana technologicznie i dramatyczna opowieść.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Cold Blood
Na miejscu zbrodni
Dziś w CBS Reality o 23:00

Seria 7, Epizod 7.
Śledczy uważali, że w miastach na zachodnim wybrzeżu USA działa seryjny morderca. Policja z trzech stanów włączyła się w poszukiwania „zabójcy z autostrady I-5.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00

CZYTAJ DALEJ