RAMÓWKA
Środa 24 Lipiec

KALENDARZ
Teraz I za chwilę | Dzisiaj | Jutro | Piątek | Sobota | Niedziela | Poniedziałek
20:00
Trucking Hell
Pomoc drogowa wagi ciężkiej

Seria 5, Epizod 6

Program ukazuje pracę ekip zajmujących się pomocą drogową dla ciężkich pojazdów: zobaczymy akcje ratunkowe wymagające podnoszenia i holowania największych i najcięższych maszyn.
21:00
Help! My House is Haunted
Pomocy! W moim domu straszy

Seria 3, Epizod 6

Ekipa zostaje wezwana do XVIII-wiecznego budynku znanego jako Groundlings Theatre w Portsea w hrabstwie Hampshire. Chodzi o zbadanie uwięzionych tu mrocznych, złowrogich duchów.
22:00
Making a Serial Killer
Zrozumieć seryjnego mordercę

Seria 1, Epizod 8

W okolicy dawnego toru wyścigowego pewien architekt krajobrazu polował na bezbronne kobiety. Siedem z nich zabił i pochował w swoim „ogrodzie": na śmietnisku za centrum handlowym.
23:00
Evidence of Evil
Tropami zbrodni

Seria 2, Epizod 22

Marzec 2007 r.: Shamaia Smith nie wróciła z pracy w East Hartford w Connecticut. Po kilku dniach zgłoszono jej zaginięcie. Rozpoczęto dochodzenie — uznano, że kobieta prawdopodobnie nie żyje.
02:00
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata

Seria 5, Epizod 18

Wrzesień 1972 r. Ośmioletnia dziewczynka została porwana, zgwałcona i zamordowana w Watertown w stanie Nowy Jork. Policja aresztowała mordercę, Arthura Johna Shawcrossa, sądząc, że to koniec sprawy...
02:45
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata

Seria 5, Epizod 19

Rankiem 7 września 2006 r. włamywacz i narkoman Richard Roszkowski porwał, a następnie zamordował swoją byłą dziewczynę Holly Flannery i jej 9-letnią córkę.
03:30
Shocking Emergency Calls
Telefon alarmowy - szokujące zgłoszenia

Seria 1, Epizod 5

Młoda kobieta zostaje zamordowana przez stalkera; szkolna księgowa powstrzymuje uzbrojonego napastnika; w okolicy grasuje tygrys.
04:20
Donal MacIntyre's Murder Files
Rozwikłać zbrodnię

Seria 2, Epizod 14

Znakomity dziennikarz śledczy Donal MacIntyre bada najbardziej przerażające zbrodnie, przeprowadzając wywiady z osobami, które przyczyniły się do ujęcia przestępców.
05:10
Written In Blood
Spisane krwią

Seria 1, Epizod 3

Simon Toyne jedzie na południe Yorkshire, zbadać dziwaczną sprawę człowieka, obwołanego "gwałcicielem-zbieraczem butów" z Rotherham.
06:00
Close Calls On Camera
Uchwycone kamerą: o krok od tragedii

Seria 7, Epizod 16

Gospodarz programu, Nick Knowles, opowiada o pozornie zwykłych wydarzeniach, które nagle zmieniły się w katastrofę. Rozmawia z ich uczestnikami i ofiarami.
06:30
Close Calls On Camera
Uchwycone kamerą: o krok od tragedii

Seria 7, Epizod 17

Gospodarz programu, Nick Knowles, opowiada o pozornie zwykłych wydarzeniach, które nagle zmieniły się w katastrofę. Rozmawia z ich uczestnikami i ofiarami.