AKTUALNOŚCI

Wypuszczeni, by zabić
Dave Macleod, Poniedziałek 10 Styczeń 2022

Sezon 1
PREMIERA
SERIA KRYMINALNA PRODUKCJI WŁASNEJ
W niedziele od 23 stycznia do 27 marca o 22:00

Jedno na pięć morderstw w Wielkiej Brytanii jest popełniane przez byłego więźnia. Trzymający w napięciu program kryminalny ujawnia, jak doszło do tego, że po wyjściu z więzienia niektórzy przestępcy ponownie dokonali zabójstw – czasami nawet w ciągu kilku dni od opuszczenia murów zakładu karnego. Dlaczego znów zabili i czy można było temu zapobiec?

„Wypuszczeni, by zabić ” to dziesięcioodcinkowa seria, której gospodarzem jest uznany dziennikarz śledczy Donal MacIntyre. Każdy z odcinków opowiada historię jednej sprawy, a prowadzący dogłębnie przygląda się przestępcom i ich zbrodniom. Widzowie będą mogli wysłuchać rozmów zarówno

ze świadkami zdarzeń, jak i z ekspertami. W kluczowym momencie dla ponownie rozpatrywanej sprawy, Donal i panel ekspertów, w tym psychiatra sądowy, były funkcjonariusz służby więziennej i emerytowany kurator sądowy, sprawdzą, czy istniały jakiekolwiek znaki ostrzegawcze dotyczące potencjalnego zagrożenia ze strony byłego więźnia i spróbują znaleźć odpowiedź na pytanie: czy można było ocalić ludzkie życie?

W TYM MIESIĄCU
Homicide's Elite
Elita wydziału zabójstw
Poniedziałek 30 Maj
21:00
Motorway Patrol
Patrol na autostradach Nowej Zelandii
Poniedziałek 30 Maj
20:00
Making a Serial Killer
Zrozumieć seryjnego mordercę
Poniedziałek 30 Maj
22:00