AKTUALNOŚCI

Telefon alarmowy - szokujące zgłoszenia
Dave Macleod, Niedziela 4 Lipiec 2021

PREMIERA - sezon 1
Od 17 do 31 lipca, w weekendy od 23:00 (po dwa odcinki)

Seria opowiada prawdziwe historie kryjące się za dramatycznymi i poruszającymi połączeniami telefonicznymi z operatorami numerów alarmowych. Telefony te stanowią punkt wyjścia do poznania historii świadków i uczestników przedstawionych wydarzeń – od bezbronnych ofiar po bezwzględnych morderców przyznających się do swoich zbrodni.

Wraz z połączeniem na jaw wychodzą okoliczności kryjące się za atakami terrorystycznymi, katastrofalnymi pożarami, morderstwami, atakami zwierząt i porwaniami.

Poprzez wywiady na wyłączność, relacje z pierwszej ręki i nigdy wcześniej niepublikowane materiały filmowe widzowie poznają wstrząsające i często heroiczne relacje osób uwikłanych w tragiczne zdarzenia. Z kolei relacje ratowników rzucają światło na działania pracowników służb, którzy narażają swoje życie i mierzą się z sytuacjami, których nigdy nie zapomną.

Seria bierze pod lupę telefony związane ze strzelaniną w klubie nocnym Pulse na Florydzie, zabiciem goryla Harambe w Cincinnati czy pożarem wieżowca Grenfell Tower w Londynie.

W TYM MIESIĄCU
48 Hours
48 godzin
Poniedziałek 6 Luty
21:00
Coastal Killers
Nadmorskie zbrodnie
Poniedziałek 6 Luty
22:00
Motorbike Cops
Gliniarze na motocyklach
Poniedziałek 6 Luty
19:30