AKTUALNOŚCI

Styczeń
Dave Macleod, Piątek 4 Styczeń 2019

GŁOS MORDERCY: PUŁKOWNIK
ODCINEK SPECJALNY
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
Niedziela 6 stycznia o 22:00
Seria dokumentalna „Głos mordercy” (dawniej „Głos seryjnego mordercy”) powraca na antenę w specjalnym odcinku „Głos mordercy: Płukownik”. Widzowie usłyszą w nim oryginalne zeznania pułkownika Russella Williamsa, uznawane za jedne z najbardziej fascynujących zeznań seryjnego mordercy w historii.

Dzięki rewolucyjnej technologii lip sync (komputerowego przekształcenia ruchu warg aktora odgrywającego rolę mordercy tak, by były dokładnie zsynchronizowane z głosem przestępcy z taśmy) i autentycznym nagraniom, widzowie będą świadkami starć pomiędzy detektywem, który jest uznanym przez stróżów prawa na całym świecie, specjalistą od technik przeprowadzania wywiadu policyjnego, a bezwzględnym zabójcą.

TROPAMI ZBRODNI
NOWE ODCINKI
Produkcja własna CBS Reality
Nowe odcinki w każdą niedzielę o 22:00 od 13 stycznia do 10 lutego
Produkcja własna CBS Reality bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad.

Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym, „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych w ostatnim czasie.


W TYM MIESIĄCU
Occupation: Profiler
Zawod: Profiler
Piątek 1 Grudzień
22:30
48 Hours
48 godzin
Czwartek 7 Grudzień
21:00
Trucking Hell
Pomoc drogowa wagi ciężkiej
Czwartek 7 Grudzień
20:00