AKTUALNOŚCI

Spisane krwią: Howard Linkskey
CBS Reality, Czwartek 28 Wrzesień 2017

Mordercy z bagien

W tym odcinku Simon podróżuje na północ, aby zbadać jedno z najbardziej mrożących krew w żyłach obłąkanych małżeństw wszechczasów.

Wspólnie z Howardem Linskeyem, autorem The Search, badają oni zbrodnie popełnione przez Iana Brady'ego i Myrę Hindley – zabójców, którzy doprowadzili do śmierci pięciorga dzieci. Ciał ofiar do dziś nie odnaleziono.

Z wkładem dziennikarza, który rozmawiał z Myrą w trakcie jej kryminalnej kariery i mężczyzny, który uciekł przed śmiercią - jest to pierwszy nowy dokument na temat sprawy od czasu śmierci Iana Brady'ego.

O THE SEARCH:

Mała Susan Verity zaginęła podczas fali upałów w 1976 roku. Bezprecedensowa ilość środków policyjnych została przeznaczona na jej odnalezienie - bezskutecznie. Do teraz.

Adrian Wicklow, seryjny zabójca, był zawsze głównym podejrzanym. Wielokrotnie okłamywał policję w sprawie miejsca pobytu Susan, ale tym razem twierdzi, że będzie mówił prawdę – bo już wie, że wkrótce umrze.

W związku z ponownym otwarciem sprawy, detektyw Ian Bradshaw współpracuje z dziennikarzami śledczymi Tomem Carneyem i Helen Norton w celu znalezienia Susan. Czy zabójca u progu śmierci tak łatwo porzuciłby swoją ostatnią tajemnicę...?

HOWARD LINSKEY jest autorem serii powieści kryminalnych umiejscowionych na północnym wschodzie, których bohaterami są m. in. detektyw Ian Bradshaw oraz dziennikarze Tom Carney i Helen Norton.

Poprzednio napisał cykl David Blake, z którego pierwsza powieść, The Drop, została wybrana przez The Times jako jeden z "Pięciu Najlepszych Thrillerów Kryminalnych Roku". Choć pochodzi z Ferryhill w hrabstwie Durham, teraz Howard mieszka z żoną i córką w Hertfordshire.

W TYM MIESIĄCU
Steven Seagal Lawman
Szeryf Steven Seagal
Niedziela 31 Maj
18:30