AKTUALNOŚCI

Sierpień
Dave Macleod, Niedziela 28 Lipiec 2019

POGRZEBANI ZA DOMEM
Sezon 1. i 2.
POLSKA PREMIERA – WYŁĄCZNIE NA KANALE CBS REALITY
Od 12 do 29 sierpnia w dni powszednie o 23:00 i o północy.

Ogród za domem może wydawać się niewinnym miejscem, ale czasami staje się terenem, który skrywa śmiertelną zbrodnię. Kryminalna seria dokumentalna „Pogrzebani za domem” bada przypadki prawdziwych morderstw, w których sprawcy próbowali pogrzebać szczątki swoich ofiar w ogrodach i na podwórkach.

W każdym z godzinnych odcinków program zagłębi się w śledztwa policyjne, a dzięki bezpośrednim relacjom funkcjonariuszy organów ścigania i najbliższych ofiar, ukaże prawdziwy obraz zbrodni i jej następstwa. Przykuwająca uwagę i trzymająca w napięciu seria odkryje motywacje i impulsy, które doprowadziły do tak złowieszczych pochówków.


LEKARZ W MOIM DOMU
Sezony 1-4
PREMIERA
Od 5 sierpnia do 5 września w dni powszednie o 16:00.

Lepiej zapobiegać niż leczyć… Ile tak naprawdę wie o tobie lekarz? Co byś zrobił, gdyby zespół medyków wtargnął do twojego domu i ingerował w każdą dziedzinę twojego życia? Co mogliby odkryć? I czy byłbyś przygotowany na ich diagnozę? W każdym odcinku serii pokazane zostanie jedno gospodarstwo domowe, którego członkowie przez cały czas będą znajdować się pod kontrolą specjalistów - w domu, w pracy, w szkole, czy w pubie. Gdziekolwiek pójdą, lekarz w białym kitlu i notesem w ręku będzie podążać za nimi krok w krok, robiąc notatki, obserwując i wyciągając wnioski. Następnie, medycy przedstawią swoje diagnozy, w  których w najdrobniejszych, często drastycznych szczegółach i bez owijania w bawełnę, omówią najgorsze scenariusze, uzmysławiając bohaterom, w jaki sposób ich codzienne zachowania wpływają na ich zdrowie.

W TYM MIESIĄCU
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata
Niedziela 4 Grudzień
21:00
Random Breath Test
Rutynowa kontrola trzeźwości
Wtorek 6 Grudzień
19:00
The Truth About My Murder
Prawda o moim zabójstwie
Piątek 2 Grudzień
21:00