AKTUALNOŚCI

Morderstwo: Walka o prawdę
Dave Macleod, Czwartek 1 Czerwiec 2023

Sezon 1
Premiera
Od 19 czerwca, od poniedziałku do piątku o 22:00

Seria opowiada historie bohaterów, którym udało się rozwiązać sprawę, mimo wielu przeciwności losu.  Bohaterów, którzy wykorzystali swoją wiedzę oraz pasję, aby udowodnić, że wątpiący się mylą i zrobili wszystko, co w ich mocy, by doprowadzić śledztwo do końca oddając morderców w ręce sprawiedliwości. Bohaterów, którzy walczyli o prawdę.

W każdym odcinku widzowie dowiadują się, jak wbrew wszelkim przeciwnościom losu, ci dzielni walczący o prawdę ludzie, wykorzystali intuicję, umiejętności i ciężką pracę, a także wprowadzili do śledztwa osoby z zewnątrz, posiadające specjalistyczną wiedzę, aby zapewnić, że prawda wyjdzie na jaw i sprawiedliwości stanie się zadość.

Składająca się z 10 odcinków seria zawiera sześć historii z USA i cztery z Wielkiej Brytanii.  Bohaterem każdego odcinka jest osoba, która przyczyniła się do wymierzenia sprawiedliwości i doprowadziła do rozwiązania sprawy. Jej wypowiedzi i historię uzupełniają zeznania innych kluczowych uczestników sprawy, w tym rodzin ofiar, funkcjonariuszy policji, prawników, ławników i ekspertów zaangażowanych w śledztwo.

W TYM MIESIĄCU
My Worst Nightmare
Najgorsze koszmary
Poniedziałek 4 Marzec
20:00
Hidden In America
Ameryka: ukryte subkultury
Poniedziałek 4 Marzec
21:00
The Good Cop
Dobry gliniarz
Środa 6 Marzec
21:00