AKTUALNOŚCI

Matki morderców: Fred i Rosemary West
Dave Macleod, Czwartek 28 Wrzesień 2017

Fred West torturował i zgwałcił wiele młodych kobiet i dziewcząt, mordując co najmniej 12, w tym członkinie rodziny. 10 ofiar zabił wraz z żoną Rosemary (1967-1987).

Matka: Daisy Hannah Hill (Fred), Daisy Letts (Rosemary)

Relacje:

Fred West był najstarszym dzieckiem i cennym darem dla Daisy Hill i Waltera Westa po tym, jak ich pierwsze dziecko zmarło w niemowlęctwie. Daisy uwielbiała Freda, była zaciekle protekcjonalna i stawała po jego stronie w kłótniach z braćmi i siostrami, pozwalając nawet spać Fredowi w swoim łóżku, wyrzucając z niego własnego męża.

W wiosce pojawiły się plotki, że relacja między Daisy a jej synem była seksualna. Później stwierdzono, że kazirodztwo było częścią domu rodziny West. Fred zapłodnił jedną ze swoich sióstr, ajego ojciec Walter, regularnie molestował swoje córki i uczył syna jak dokonywać aktów zoofilskich. Partnerka Freda Westa w zbrodni, jego żona Rosemary, cierpiała z rąk brutalnego i paranoicznego ojca schizofrenika, który wielokrotnie wykorzystywał ją seksualnie (co trwało nadal nawet po małżeństwie z Fredem) i matki, która cierpiała na ciężką depresję.

Podczas ciąży matka Rose uległa ciężkiemu załamaniu i została poddana kontrowersyjnej terapii elektrowstrząsowej. Niedługo po serii tych zabiegów, w których doprowadzano prąd elektryczny do mózgu, Daisy urodziła Rosemary. Rose różniła się od innych dzieci w okresie dorastania: "Dozy Rosie (Otępiała Rosie)", jak ją nazwano, nabrała nawyku kołysania się i bujania w miejscu godzinami, aż wydawało się, że zahipnotyzowała się w półświadomości". Czy chaotyczne i ciężko dysfunkcjonalne dzieciństwo tej pary przyczyniły się do ich straszliwych zbrodni?

W TYM MIESIĄCU
48 Hours
48 godzin
Poniedziałek 6 Luty
21:00
Border Patrol
Strzegąc granic
Poniedziałek 6 Luty
17:30
DNA polskich zbrodni
DNA polskich zbrodni
Niedziela 5 Luty
22:00