AKTUALNOŚCI

Maj: Zabiłam dla niego
CBS Reality, Środa 29 Kwiecień 2020

ZABIŁAM DLA NIEGO
PREMIERA
Od 4 maja do 5 czerwca w dni powszednie o 22:00.

Miłość czasem potrafi odurzać, ale ta mrożąca krew w żyłach dokumentalna seria kryminalna pokazuje, że czasami może być po prostu toksyczna. Program „Zabiłam dla niego” zawiera wstrząsające historie opowiadające o tym, jak pragnienie przypodobania się mężczyźnie może doprowadzić zakochaną kobietę do popełnienia niewyobrażalnych przestępstw.

Seria rozpoczyna się od odkrycia dwóch ciał będących w zaawansowanym stadium rozkładu w wodach nowoorleańskiej drogi śródlądowej oraz strachu, który rozprzestrzenił się po całym Mieście Półksiężyca. W miejscu, w którym morderstwa nie były rzadkością, zbrodnie popełnione przez to małżeństwo wyróżniały się brutalnością i niepokojąco osobistą naturą.

Nie ustając w próbach znalezienia mordercy, detektywi walczyli o rozwiązanie tej tajemnicy... dopóki śledztwo nie doprowadziło ich do miłej, pięknej, młodej matki, która zakochała się w przystojnym, ale brutalnym byłym skazańcu. Śledczy odkryli, w jaki sposób Brittany Martin okazała pełne oddanie mężczyźnie udowadniając, że jest gotowa zrobić dla niego wszystko.

W TYM MIESIĄCU
Murder for My Man
Zabiłam dla niego
Sobota 18 Lipiec
21:00
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Sobota 18 Lipiec
17:30
Death By Gossip
Mordercza plotka
Niedziela 12 Lipiec
22:00