AKTUALNOŚCI

Lipiec: New Scotland Yard Files
Dave Macleod, Wtorek 30 Czerwiec 2020

NEW SCOTLAND YARD FILES
PREMIERA – sezon 1.
PRODUKCJA WŁASNA
W dni powszednie o 22:00, do 10 lipca

W nowym programie kryminalnym kanału CBS Reality obecni i byli detektywi z londyńskiego Scotland Yardu otworzą przed widzami swoje archiwa i opowiedzą o tym, jak doprowadzili do schwytania niektórych z najbardziej niesławnych stołecznych morderców, kierując się przy tym detektywistycznym kodeksem: niczego nie zakładać z góry, nikomu nie wierzyć i wszystko kwestionować.

Dzięki sugestywnym rekonstrukcjom, dostępem do archiwalnych materiałów prasowych i dogłębnym rozmowom z ekspertami, każdy z odcinków serii przeprowadza widza przez meandry śledztw prowadzonych w sprawach morderstw i pokazuje, w jaki sposób policja wpadła na ślad sprawcy, zidentyfikowała go i w końcu złapała.

Gospodarzem serii jest były detektyw Scotland Yardu – Peter Bleksley, który dzięki swojemu bogatemu doświadczeniu wnosi unikalny wgląd w omawiane sprawy. W serii biorą udział [AS1] dziennikarze, którzy śledzili i relacjonowali przebieg śledztw, jak również kryminolodzy, analizujący na co dzień metody i motywy morderców oraz eksperci z różnych dziedzin kryminalistyki, dostarczający istotnych dowodów prowadzących do skazania winnych.

W TYM MIESIĄCU
Forensics
Kryminalistycy w Nowej Zelandii
Wtorek 6 Grudzień
21:00
DNA polskich zbrodni
DNA polskich zbrodni
Wtorek 6 Grudzień
22:00
The Truth About My Murder
Prawda o moim zabójstwie
Piątek 2 Grudzień
21:00