AKTUALNOŚCI

Jak schwytałem zabójcę
CBS Reality, Poniedziałek 30 Listopad 2020

PREMIERA
Sezon 1
Od 7 do 18 grudnia w dni powszednie o 22:00.

W programie kryminalnym „Jak schwytałem zabójcę” wyjątkowe wyznania funkcjonariuszy, mrożące krew w żyłach dowody oraz rekonstrukcje zdarzeń umożliwiają widzom wgląd w rzeczywistość śledczych, pracujących nad prawie niemożliwymi do rozwiązania sprawami.

Seria ukazuje ciężką pracę wybitnych funkcjonariuszy, którzy dokonali kluczowych odkryć podczas niezliczonych dochodzeń w sprawach morderstw, w tym ogromne poświęcenie detektywów i specjalistów zajmujących się analizą kryminalistyczną, jak również przejmującą funkcję policjantów pełniących rolę łączników rodzinnych. 

Każdy z godzinnych odcinków skupia się na innym dochodzeniu, które charakteryzuje wyjątkowo trudny scenariusz do rozwiązania, pomysłowa praca policyjna, albo szczególnie groźni podejrzani. Widzowie zobaczą historie śledztw z Wielkiej Brytanii i USA przedstawione poprzez rozmowy z osobami zaangażowanymi w sprawy oraz zdjęcia lokalizacji z nimi związanych.

Seria podkreśla pierwsze i najważniejsze 48 godzin śledztwa, które zilustrowane jest materiałami archiwalnymi, zdjęciami z akt sprawy i miejsc popełnienia zbrodni, rekonstrukcjami i dynamicznymi grafikami. Gospodarzem i narratorem programu jest były policjant oraz prowadzący program „Crimewatch” – Rav Wilding.

W TYM MIESIĄCU
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Wtorek 9 Marzec
18:00
The Mark of a Killer
Podpis zabójcy
Niedziela 7 Marzec
20:00
Killer in Plain Sight
Morderca na wyciągnięcie ręki
Niedziela 7 Marzec
22:30