AKTUALNOŚCI

Grudzień
Dave Macleod, Piątek 1 Grudzień 2017

STRZEGĄC GRANIC
Sezon 9 - PREMIERA
Od 11 do 15 grudnia o 20:00 (po dwa odcinki)
Codzienne zmagania pracowników nowozelandzkiej służby celnej, wsparcie towarzyszących im wytrenowanych zwierząt oraz najnowsze technologie – to wszystko czeka widzów w 9. sezonie niezwykle popularnej serii dokumentalnej. „Strzegąc granic” relacjonuje codzienność oddanych swojej pracy celników, pracujących przez całą dobę na granicach państwa. Do ich zadań należy wyłapywanie transportów narkotyków I innych nielegalnych przedmiotów i przechwytywanie obiektów zawierających potencjalnie groźne choroby, które – jeśli znalazłby się na terenie Nowej Zelandii – mogłyby zniszczyć gospodarkę kraju w zaledwie kilka godzin. Bohaterowie serialu zajmują się także monitorowaniem ludzi przybywających do kraju, by zapobiec

NA TROPIE RANDKOWEGO MORDERCY
PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY - PREMIERA
3 grudnia o 22:00
Godzinny dokument przedstawia sprawę londyńskiego seryjnego mordercy, który w latach 2014-2015 zamordował czterech mężczyzn. Zabójca wynajdywał swoje ofiary poprzez aplikację do randkowania dla gejów, po czym mordował je, podając im śmiertelną dawkę środka uspokajającego – mimo to funkcjonariusze policji nie wierzyli, że te morderstwa są ze sobą powiązane. Poprzez zeznania biegłych sądowych oraz najważniejszych świadków, dokument śledzi poczynania zabójcy – począwszy od momentu, w którym poznawał on swe ofiary online i skończywszy na chwili, w której został w końcu schwytany. Produkcja porusza także takie kwestie, jak niebezpieczeństwa, jakimi jest obarczone randkowanie online, oraz to, jak wytrwale rodziny zamordowanych poszukiwały odpowiedzi na pytanie, dlaczego zabójca tak długo pozostawał nieuchwytny.

MORDERCY CELEBRYCI – WYZNANIE PAMELI SMART
PREMIERA
10 grudnia o 22:00
W szczerym wywiadzie udzielonym w więzieniu, skazana za morderstwo kobieta wspomina swój romans z nastoletnim chłopcem, który doprowadził do brutalnego morderstwa dokonane go na jej mężu. 25 lat po ogłoszeniu wyroku skazującego, Pamela Smart odpiera dowody wskazujące na jej winę i utrzymuje, że jest niewinna – mimo że odsiaduje w więzieniu karę dożywocia bez możliwości zwolnienia warunkowego.

W TYM MIESIĄCU
Random Breath Test
Rutynowa kontrola trzeźwości
Wtorek 6 Grudzień
19:00
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata
Niedziela 4 Grudzień
21:00
Border Security: America's Front Line
Na straży amerykańskich granic
Wtorek 6 Grudzień
17:30