AKTUALNOŚCI

Grudnia
Dave Macleod, Czwartek 29 Listopad 2018

SPISANE KRWIĄ
Sezon 2.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
W każdy wtorek o 21:00. Finałowy odcinek sezonu 18 grudnia

W 2. sezonie serii „Spisane krwią” gospodarz programu, Simon Toyne, spotyka się z sześcioma światowej sławy autorami bestsellerowych kryminałów, którzy opowiadają o prawdziwych zbrodniach, mających wpływ na ich twórczość i często znajdujących odbicie w stworzonych przez pisarzy, mrożących krew w żyłach powieściach. W każdym odcinku Toyne i jego goście odtwarzają krok po kroku przebieg i losy dochodzenia prowadzonego w przytaczanych sprawach, mającego na celu odnalezienie winowajców i postawienie ich przed obliczem sprawiedliwości. Niektóre z omawianych przypadków są bardziej szokujące niż wszystko, co mogło zrodzić się w umysłach pisarzy.

Gośćmi programu będą: Clare Mackintosh („Pozwolę Ci odejść”, „Widzę Cię”), Tess Gerritsen („Sobowtór”), Peter Robinson (autor cyklu powieści o inspektorze Alanie Banksie), Karin Slaughter („Moje śliczne”), Sophie Hannah (kontynuatorka cyklu powieści o przygodach Herkulesa Poirot) oraz Mason Cross (autor serii o Carterze Blake’u).


ZBRODNIE, KTÓRE WSTRZĄSNĘŁY AUSTRALIĄ
Kontynuacja sezonu 3.
W każdy wtorek o 22:00. Finałowy odcinek sezonu 18 grudnia

„Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią” to fascynujący serial dokumentalny opowiadający o największych zbrodniach, które wydarzyły się w Australii. Historie przedstawione w programie opowiedziane są z punktu widzenia naocznych świadków i osób, które znalazły się w samym sercu tragedii. Seria prezentuje najbardziej brutalne i szokujące zbrodnie, wyjaśnia także szczegóły wydarzeń prowadzących do popełnienia przestępstwa, samego czynu oraz jego następstw.

Wśród przedstawianych śledztw znajdują się między innymi: sprawa 18-letniego mordercy, który został skazany za zamordowanie siekierą swojego przyjaciela, sprawa seryjnego mordercy, który na swoim koncie ma dokonanie trzydziestu pięciu zabójstw, bezlitosne morderstwo dziewięciolatki oraz historia pierwszej Australijki skazanej na dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia.


W TYM MIESIĄCU
Murder: First on Scene
Pierwsi na miejscu zbrodni
Sobota 3 Grudzień
21:00
Random Breath Test
Rutynowa kontrola trzeźwości
Wtorek 6 Grudzień
19:00
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata
Niedziela 4 Grudzień
21:00