AKTUALNOŚCI

Block Tematyczny: Na straży prawa
Dave Macleod, Środa 28 Kwiecień 2021

Od 3 maja codziennie od 16:00 do 21:00

STRZEGĄC GRANIC
Osadzony w Nowej Zelandii program śledzi pracowników służby celnej, urzędu czuwającego nad bezpieczeństwem biologicznym oraz służb imigracyjnych, wspieranych przez mądre zwierzęta i nowoczesne technologie.

NA STRAŻY AMERYKAŃSKICH GRANIC
Seria śledzi pracę funkcjonariuszy Urzędu ds. Ochrony Celnej i Granic Stanów Zjednoczonych, którzy odprawiają podróżnych zarówno na lądowych przejściach granicznych, jak i w portach lotniczych, kontrolując towary i zabezpieczając najdłuższą granicę państwową na świecie.

NA STRAŻY PRAWA
Dzienna liczba osób przybywających do Australii drogą morską i powietrzną przekracza 20 tysięcy. Ile z nich jest naprawdę tym, za kogo się podają? Funkcjonariusze służb granicznych chronią Australię przed nielegalnymi imigrantami, narkotykami i potencjalnymi terrorystami.

GLINIARZE NA MOTOCYKLACH
Gliniarze na motocyklach zabierają nas na przejażdżkę zatłoczonymi ulicami Sydney, gdzie podczas patrolu zatrzymują łamiących przepisy kierowców.

RUTYNOWA KONTROLA TRZEŹWOŚCI
Seria przedstawia zakulisowe spojrzenie na pracę jednostek policji przeprowadzających rutynowe kontrole trzeźwości wśród kierowców w Sydney.

W TYM MIESIĄCU
Killer in Plain Sight
Morderca na wyciągnięcie ręki
Poniedziałek 9 Sierpień
22:30
Cold Justice
Sprawiedliwość po latach
Niedziela 8 Sierpień
22:00
Secrets of a Psychopath
Mroczne sekrety psychopaty
Poniedziałek 9 Sierpień
21:00