AKTUALNOŚCI

Maj
CBS Reality, Poniedziałek 30 Kwiecień 2018

TROPAMI ZBRODNI
Sezon 1.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
Od 27 maja w każdą niedzielę o 22:00

Nowa seria CBS Reality „Tropami zbrodni” bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad z takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone czy Kanada, gdzie technologia zmieniła kierunek badań i dzięki niej doprowadzono winnych przed oblicze sprawiedliwości.

Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych w ostatnim czasie.

GRZECHY I SEKRETY

Sezon 4.
PREMIERA

Od 2 maja w każdą środę o 21:00

Każde miasto ma swoje tajemnice i swoją mroczną stronę. Seria „Grzechy i sekrety” prezentuje szczegóły zbrodni, a wraz z nimi ciemne strony społeczności, w których popełniono zbrodnicze czyny. W każdym odcinku, wraz z rozwojem dochodzenia, ujawniane są tajemnice, skandale i historie, które przyciągają żądnych sensacji dziennikarzy brukowców i odkrywają głębiny miejskiej tkanki zmieniając ją na zawsze. Krew została przelana, a miasto już nigdy nie będzie takie samo.


W TYM MIESIĄCU
Evil Twins
Bliźniacze zło
Środa 23 Styczeń
22:00
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Poniedziałek 28 Styczeń
18:00
Demons in the City of Angels
Demony z miasta aniołów
Poniedziałek 28 Styczeń
22:00