O NAS
O NAS | JAK OGLĄDAĆ | DOŁĄCZ DO NAS
Kanał CBS Reality otwiera przed widzami zaskakujący, fascynujący świat oraz prezentuje wyjątkowe chwile, które odmieniają zwyczajną codzienność. Jedna z najszybciej rozwijających się w Wielkiej Brytanii stacji telewizyjnych, nadająca m.in. najstarszy amerykański serial emitowany codziennie, zatytułowany Sędzia Judy oraz serial 48 godzin, który ma na swoim koncie liczne nagrody, jest już dostępna na całym świecie.

Oprócz flagowych programów CBS, na nagradzanym kanale będzie można obejrzeć wciagające dokumentalne seriale kryminalne, takie jak FBI w akcji i Na straży prawa, hitowy 10 lat mniej, w którym przeprowadzane są metamorfozy uczestniczek oraz niezwykle popularny program Jerry’ego Springera. Wszystkie seriale pokazują prawdziwe życie i wyjątkowe historie, które zdarzyły się naprawdę...

CBS to jeden z producentów telewizyjnych o najdłuższej historii i największych sukcesach na koncie. Dzięki nim ma niezwykle bogatą ofertę programów telewizyjnych. CBS to marka rozpoznawalna na całym świecie i ciesząca się zaufaniem; marka, która odpowiada za sukces takich hitów, jak CSI, Agenci NCIS i America’s Next Top Model. CBS Reality przedstawia seriale typu reality show z Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii czy Stanów Zjednoczonych. Nieważne, gdzie i kiedy miało miejsce zdarzenie – CBS było tam, aby przeprowadzić relację!

W TYM MIESIĄCU
Evil Twins
Bliźniacze zło
Środa 27 Luty
22:00
Scandal Made Me Famous
Tragedia ze skandalem w tle
Niedziela 24 Luty
21:00
Extreme Collectors
Ekstremalni Kolekcjonerzy
Piątek 1 Marzec
17:30
DZIŚ WIECZOREM
Stranger in My Home
Intruz w moim domu
Dziś w CBS Reality o 20:00

Seria 1, Epizod 7.
Gdy Abraham Shakespeare wygrał 30 mln dolarów, wiele osób zaczęło się od niego domagać pieniędzy. W końcu postanowił on opuścić swoją okolicę. Zniknął na wiele miesięcy - aż w końcu policja zaczęła poszukiwać jego zabójcy.
CZYTAJ DALEJ