• Morderstwo w Austrii

    Morderstwo w Austrii

  • W stanie gotowości

    W stanie gotowości

  • Strefa Zbrodni

    Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
48 Hours
48 godzin
Środa 25 Wrzesień
20:00
Border Patrol
Strzegąc granic
Środa 25 Wrzesień
19:00
DZIŚ WIECZOREM
48 Hours
48 godzin
Dziś w CBS Reality o 20:00

Seria 28, Epizod 17.
Arthur Gonzales, agent FBI, czterokrotnie strzelił do swojej żony, która od niego odeszła. Twierdził, że była to samoobrona. Ława przysięgłych dwukrotnie nie mogła orzec jego winy.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Wrzesień
Wtorek 27 Sierpień 2019

MORDERSTWO W AUSTRII
Sezon 1. - PREMIERA
Od 11 września do 3 października w Środy i czwartki o 22:00.

Ośmioodcinkowa seria, która rekonstruuje prawdziwe wydarzenia łącząc ze sobą fabularną strukturę klasycznej powieści kryminalnej z autentycznymi sprawami morderstw.  W serialu występują śledczy, technicy kryminalni i medycy sądowi, którzy pracowali przy omawianych przypadkach. Dzielą się swoimi wrażeniami dotyczącymi dochodzenia, wyjaśniając jego przebieg krok po kroku. Rozbudowane sceny rekonstrukcji wydarzeń zabierają widzów w ekscytującą podróż w głąb śledztwa.

Wszystkie odcinki serii opowiadają o prawdziwych sprawach morderstw rozwiązanych przez wiedeńską policję. Sprawcy wszystkich morderstw zostali skazani – stąd płynie jasne przesłanie: "Nie ma morderstwa doskonałego. W końcu wszyscy popełniamy błędy”.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Cold Blood
Na miejscu zbrodni
Dziś w CBS Reality o 21:00

Seria 2, Epizod 5.
Serial ukazujący kulisy śledztw - nabierają one rozpędu w miarę, jak znajdowane są nowe dowody zbrodni. Każde z dochodzeń prezentowane jest stopniowo, jedna wskazówka po drugiej...
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00
w UPC (417/392), NC+ (188) i Cyfrowym Polsacie (82)

CZYTAJ DALEJ