• Sezony

  Sezony
  Codziennie od 21:00

 • Gwiazdy tatuażu: RPA

  Gwiazdy tatuażu: RPA
  Premiera 1. sezonu

 • Głos seryjnego mordercy

  Głos seryjnego mordercy
  Styczeń

 • Łowcy staroci

  Łowcy staroci

 • Strzegąc granic

  Strzegąc granic

W TYM MIESIĄCU
Inside Story - Crime
Tajniki zbrodni
Sobota 20 Styczeń
21:00
Britcam: Emergency On Our Streets
Na pierwszej linii
Piątek 19 Styczeń
22:00
Murder Made Me Famous
Mordercy celebryci
Poniedziałek 22 Styczeń
21:00
DZIŚ WIECZOREM
Border Patrol
Strzegąc granic
Dziś w CBS Reality o 20:30

Seria 5, Epizod 6.
Program reality. Obserwujemy pracę nowozelandzkich celników, którzy zapobiegają wwożeniu do kraju roślin, zwierząt, narkotyków czy materiałów pornograficznych.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Styczeń
Wtorek 2 Styczeń 2018

voice of a serial killer GŁOS SERYJNEGO MORDERCY

GŁOS SERYJNEGO MORDERCY
Premiera 1. sezonu produkcji własnej CBS Reality
Od 7 stycznia w każdą niedzielę o 22:00. Kontynuacja w lutym

Poruszająca seria dokumentalna, która w zupełnie nowy sposób przedstawia znane dobrze sprawy morderstw. W programie wykorzystane zostaną autentyczne nagrania zeznań złożonych przez takich zabójców jak Ted Bundy, Robert Black, czy Kim Edwards, a analizować je będą profesor kryminologii David Wilson oraz profesor kryminalistyki Michael Brookes. Zapisy policyjnych przesłuchań zostaną uzupełnione o przypomnienie dramatycznych zdarzeń oraz wywiady z ekspertami i funkcjonariuszami policji.

GWIAZDY TATUAŻU: RPA
Premiera 1. sezonu
Od 6 stycznia w każdą sobotę i niedzielę o 15:00. Kontynuacja w lutym

Program z gatunku reality i lifestyle. Lewis “Vudulew” Williams, najczęściej nagradzany w RPA tatuażysta, wraz ze swoją drużyną ekspertów spełnia życzenia dotyczące kolczyków i tatuażu wyrażane przez najbogatszych przedstawicieli elity tego kraju.

PATROL NA PLAŻY BONDI
Premiera 12. sezonu
Od 5 grudnia w każdy piątek od 23:00 (po dwa odcinki). Kontynuacja w lutym

10 lat temu ratownicy z plaży Bondi zawitali na ekranach widzów na całym świecie, którzy dzięki temu mogli oglądać akcje tych typowych Australijczyków, podejmowane w celu ratowania ludzkiego życia. W 12. sezonie będziemy mogli obserwować Australię w trakcie epidemii utonięć i poznamy początkującego ratownika, Tommy’ego, który rzuci się z motyką na słońce, zgłaszając się na ochotnika do złapania węża morskiego. Ponadto przekonamy się, czy Reidy poradzi sobie z prześladującym go wspomnieniem o mężczyźnie, który 10 lat wcześniej utonął na jego oczach.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Jail
Noc w areszcie
Dziś w CBS Reality o 23:00

Seria 4, Epizod 6.
Serial reality, poświęcony amerykańskiemu systemowi karnemu.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Włącz CBS Reality - codziennie od 21:00.

CZYTAJ DALEJ