• Sezony

  Sezony
  Strefa Zbrodni - Codziennie od 21:00

 • Tajniki zbrodni

  Tajniki zbrodni
  Od 13 do 23 listopada

 • Łowcy staroci

  Łowcy staroci
  Seria 3

 • Matki morderców

  Matki morderców
  Od 6 do 10 listopada o 21:00

 • Złapać mordercę

  Złapać mordercę
  Piątek 17 Listopad

 • Spisane krwią

  Spisane krwią
  Poniedziałek 25 Wrzesień - 22:00

W TYM MIESIĄCU
Written In Blood
Spisane krwią
Niedziela 26 Listopad
22:00
Killer Clergy
Mordercy w koloratkach
Niedziela 26 Listopad
21:00
Dog Patrol
Psi patrol
Piątek 24 Listopad
20:00
DZIŚ WIECZOREM
Killer Clergy
Mordercy w koloratkach
Dziś w CBS Reality na 21:00

Seria 1, Epizod 6.
Co sprawia, że duchowni - często obdarzani ogromnym zaufaniem w swoich społecznościach - popełniają największy grzech? Wciągający serial opisuje zbrodnie i ich konsekwencje.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Listopad
Środa 1 Listopad 2017
MATKI MORDERCÓW
PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY
Sezon 2
Od 6 do 10 listopada o 21:00
Każdy jest czyimś dzieckiem, nawet seryjny morderca…
Gospodarzem programu jest specjalista do spraw kryminalnych, Donal MacIntyre. Prowadzący wraz z zespołem ekspertów bada, na ile trudne dzieciństwo mogło pchnąć seryjnych morderców do popełnienia zbrodni. Czy to relacje pomiędzy nimi a matkami przyczyniły się do tego, że stali się bezlitosnymi zbrodniarzami?
Nowy sezon produkcji własnej CBS Reality to analiza pięciu nowych wstrząsających historii i jeszcze bardziej dysfunkcyjnych relacji morderców z matkami.

TAJNIKI ZBRODNI
Sezon 1
Od 13 do 23 listopada w dni powszednie o 21:00
Program przedstawia najgłośniejsze sprawy kryminalne, które wydarzyły się w Australii i gościły na pierwszych stronach gazet, niekiedy na całym świecie. Seria ujawnia szokujące fakty związane z morderstwami, których dopuścili się członkowie rodzin i kochankowie, brutalnymi zabójstwami dokonanymi przez nastolatków, oszustwami, przemocą i fatalnymi w skutkach obsesjami, jak również przypadkami rażących zaniedbań.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Dziś w CBS Reality na 19:30

Seria 10, Epizod 6.
Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit. Zdarza im się handlować niebywałymi rzeczami. Co gorsza, rodzina działa w jednym z najbardziej niebezpiecznych miast Ameryki...
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Włącz CBS Reality - codziennie od 21:00.

CZYTAJ DALEJ