• Spisane krwią

  Spisane krwią
  Poniedziałek 25 Wrzesień - 22:00

 • Zabójcze żony

  Zabójcze żony
  Seria 4

 • Morderstwo na kliknięcie

  Morderstwo na kliknięcie
  Wtorek 10 Październik - 22:00

 • Mordercy w koloratkach

  Mordercy w koloratkach
  Niedziela 15 Październik - 21:00

 • Łowcy staroci

  Łowcy staroci
  Poniedziałek 9 Październik - 19:00

W TYM MIESIĄCU
Demons in the City of Angels
Demony z miasta aniołów
Wtorek 3 Październik
22:00
Written In Blood
Spisane krwią
Niedziela 1 Październik
22:00
Twins in Peril
Bliźnięta w tarapatach
Niedziela 1 Październik
20:00
DZIŚ WIECZOREM
Border Patrol
Strzegąc granic
Dziś w CBS Reality na 20:00

Seria 2, Epizod 12.
Program reality. Obserwujemy pracę nowozelandzkich celników, którzy zapobiegają wwożeniu do kraju roślin, zwierząt, narkotyków czy materiałów pornograficznych.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
PAźDZIERNIK
Poniedziałek 25 Wrzesień 2017

MORDERSTWO NA KLIKNIĘCIE
Sezon 1. PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY
Od 10 do 25 października, od wtorku do piątku o 22:00
Internet zmienił nasze życie. Zmienił sposób, w jaki robimy zakupy, randkujemy i pracujemy. Zmienił także sposób, w jaki zabijamy. Ta przyprawiająca o dreszcze seria dokumentalna przedstawi szczegóły najbardziej wstrząsających zbrodni ostatnich lat, w których Internet został wykorzystany jako narzędzie do oszukiwania, torturowania i zabijania niewinnych ofiar, zwabionych przez wirtualny świat, w którym nic nie jest tym, czym się wydaje. Przypadkowe znajomości zawarte online przekształcają się w tragiczne opowieści o obsesji i zabójstwie, poszukiwanie związku kończy się rozlewem krwi, a odrzucona miłość prowadzi do groźnej gry pełnej kłamstw i podstępów. Program, prowadzony przez dziennikarza śledczego, Donala MacIntyre’a, pokazuje mroczniejszą stronę wciąż rozwijającej się rzeczywistości online, gdzie jeden błąd może prowadzić do twojej śmierci.


ŁOWCY STAROCI
Sezon 2. – 5. PREMIERA
Od 9 października w dni powszednie o 19:00.
Kontynuacja w listopadzie
Drew Pritchard jest współczesnym poszukiwaczem skarbów. Wymagający klienci, wysokie obroty oraz zarządzanie największym targiem staroci w Wielkiej Brytanii sprawiają, że jest on cały czas w drodze, przemierzając kraj w poszukiwaniu porzuconych lub zapomnianych skarbów. Drew uwielbia te ekscytujące poszukiwania – podczas gdy on brudzi ręce szperając w opuszczonych budynkach, jego doskonale wyszkolony zespół restauratorów daje nowe życie starym i cennym znaleziskom.

CZYTAJ DALEJ
TONIE NA CBS REALITY
Demons in the City of Angels
Demony z miasta aniołów
Dziś w CBS Reality na 22:00

Seria 1, Epizod 1.
Tragiczne zbrodnie, które odcisnęły swe piętno w Los Angeles. W każdym odcinku poznajemy kulisy śledztw, które wstrząsnęły światem rozrywki.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Włącz CBS Reality - codziennie od 21:00

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

CZYTAJ DALEJ