• Rozwikłać zbrodnię

  Rozwikłać zbrodnię

 • Tragedia ze skandalem w tle

  Tragedia ze skandalem w tle

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

 • Tropami zbrodni

  Tropami zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Medical Detectives
Medycyna sądowa
Niedziela 26 Maj
20:30
Written In Blood
Spisane krwią
Środa 29 Maj
20:00
DZIŚ WIECZOREM
Written In Blood
Spisane krwią
Dziś w CBS Reality o 20:00

Seria 1, Epizod 5.
Autor kryminałów Simon Toyne bada prawdziwe zbrodnie, które stały się inspiracją dla jego powieści.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Maj
Czwartek 25 Kwiecień 2019

ROZWIKŁAĆ ZBRODNIĘ
SEZON 2 PREMIERA
Produkcja własna CBS Reality
Od 8 maja do 26 czerwca w każdą środę o 21:00

Uznany brytyjski dziennikarz kryminalny Donal MacIntyre, który ponownie wciela się w rolę gospodarza programu, zbada niektóre z najbardziej intrygujących i trudnych przestępstw popełnionych w Wielkiej Brytanii na przestrzeni ostatnich lat. W każdym z odcinków Donal MacIntyre przeprowadzi dogłębny wywiad z głównym detektywem, który doprowadził do rozwikłania danej sprawy. Wykorzystując filmowe rekonstrukcje, nagrania archiwalne i taśmy policyjne, MacIntyre zabierze widza w podróż przez wszystkie meandry, niepowodzenia i niebezpieczeństwa śledztwa, aż do punktu, w którym sprawca stanie przed obliczem sprawiedliwości. Przypadki przedstawione w 2. sezonie serii dokumentalnej obejmują między innymi głośne w Wielkiej Brytanii sprawy dotyczące zabójstwa imigranta ze Sri Lanki wplątanego w porachunki gangu zajmującego się współczesnym niewolnictwem, historię nieudanej próby zabójstwa Victorii Cilliers, żony sierżanta brytyjskiej armii, Emile Cilliersa, czy sprawę serii morderstw popełnionych na terenie całej Anglii przez Daniela Gonzaleza, zwanego Freddym Kruegerem.


CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Murder Made Me Famous
Mordercy celebryci
Dziś w CBS Reality o 23:00

Seria 3, Epizod 1.
Jim Jones był przywódcą sekty Świątynia Ludu. Jego historia zakończyła się tragicznie: w 1978 r. on sam i wszyscy jego wierni popełnili zbiorowe samobójstwo. Zginęło 909 osób.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00
w UPC (417/392), NC+ (188) i Cyfrowym Polsacie (82)

CZYTAJ DALEJ