• Zawod: Profiler

  Zawod: Profiler

 • Sprawiedliwość po latach

  Sprawiedliwość po latach

 • Królowie aukcji

  Królowie aukcji

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Środa 31 Lipiec
18:00
48 Hours
48 godzin
Środa 31 Lipiec
20:00
Evidence of Evil
Tropami zbrodni
Poniedziałek 29 Lipiec
21:00
DZIŚ WIECZOREM
24 Hours to Kill
24 godziny do zabójstwa
Dziś w CBS Reality o 21:00

Seria 4, Epizod 7.
Przyglądamy się wydarzeniom, które poprzedziły najgłośniejsze zbrodnie w Irlandii. Często stawały się one obiektem słynnych procesów sądowych.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Profiler
Wtorek 28 Maj 2019


“Zawód: Profiler” przedstawi widzom historie zbrodni oraz kulisy prowadzonych w ich sprawie śledztw. Jan Gołębiowski, jeden z najlepszych polskich profilerów, nie tylko opowie o swym udziale w rozwiązywaniu tych kryminalnych zagadek, ale również przybliży widzom warsztat profilera policyjnego.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Cold Justice
Sprawiedliwość po latach
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 2, Epizod 6.
Kelly i Steve Spignola badają sprawę brutalnego morderstwa Eloise Payne, która zginęła we własnym domu w Michigan od 38 ciosów nożem. W pobliżu domu widziano tajemniczy samochód...
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00
w UPC (417/392), NC+ (188) i Cyfrowym Polsacie (82)

CZYTAJ DALEJ