• Rozwikłać zbrodnię

  Rozwikłać zbrodnię

 • Celebryci w opresji

  Celebryci w opresji

 • Sezony

  Sezony

 • 48 godzin

  48 godzin

 • Patrol na plaży Bondi

  Patrol na plaży Bondi

W TYM MIESIĄCU
Death Row Stories
Historie z celi śmierci
Sobota 24 Marzec
21:00
Too Fat For 15
Nastolatkowie XXL
Niedziela 25 Marzec
20:00
Celebrity Damage Control
Celebryci w opresji
Piątek 30 Marzec
20:00
DZIŚ WIECZOREM
50 Ways to Kill Your Lover
50 sposobów na zabicie kochanka
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 1, Epizod 1.
Historie prawdziwych spraw kryminalnych, z Wlk. Brytanii I USA, w których konflikty między kochankami zakończyły się krwawo. W każdym odcinku eksperci omawiają kilka zbrodni.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Marzec
Środa 28 Luty 2018

ROZWIKŁAĆ ZBRODNIĘ
Sezon 1. produkcji własnej CBS Reality
PREMIERA
Od 18 marca w każdą niedzielę o 22:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
W nowej serii dokumentalnej Donal MacIntyre – uznany, pracujący często pod przykrywką reporter i dziennikarz kryminalny, analizuje najbardziej przerażające i fascynujące zbrodnie. Wnikliwe wywiady z kluczowymi dla rozwiązania każdej sprawy postaciami – takimi jak funkcjonariusz policji, który jako pierwszy przybył na miejsce zbrodni, pracujący pod przykrywką agent, czy kryminolog – stanowią trzon każdego odcinka. Donal MacIntyre z ich pomocą przedstawi widzom całą sprawę, uwzględniając dramatyczne zwroty i odkrycia. Każda ze spraw zostanie zobrazowana rekonstrukcją zdarzeń oraz archiwalnymi nagraniami i prezentacją odkrytych dowodów rzeczowych.

NAJGROŹNIEJSZY MORDERCA ŚWIATA
Sezon 1. – PREMIERA
Od 6 marca w każdy wtorek o 22:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Serial dokumentalny przedstawia prawdziwe historie morderców, którzy pozbawili życia wielu ofiar. Wśród niesławnych bohaterów programu znajdą się m.in. Fred i Rose Westowie, Ed Gein – znany jako Rzeźnik z Plainfield, czy kanibal z Milwaukee. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie i przedstawi relacje z pierwszej ręki dotyczące zachowania mordercy. Opowiedzą o nim detektywi prowadzący śledztwo, dziennikarze opisujący tę historię, krewni ofiar, a w niektórych przypadkach także osoby, którym udało się przetrwać atak mordercy. Ponadto sprawy zostaną wnikliwie przeanalizowane przez kryminologów, dziennikarzy kryminalnych i psychologów, którzy zastanowią się nad tym, jak zbrodnie dokonane przez tych morderców trafiły na pierwsze strony gazet i dlaczego wciąż wywołują strach i fascynację wśród opinii publicznej.

CELBRYCI W OPRESJI
Sezon 1. – PREMIERA
Od 5 marca w dni powszednie o 20:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
W tym serialu najsłynniejsze hollywoodzkie skandale zostaną przeanalizowane przez ekspertów w dziedzinie public relations, znawców popkultury i prawników. Skandale dotyczyć będą jazdy pod wpływem alkoholu, kradzieży sklepowych, pobić i korzystania z usług prostytutek. Widzowie zobaczą, jak doszło do tych wydarzeń i dowiedzą się, jak niektóre gwiazdy poradziły sobie z aferami, by mimo wszystko powrócić na szczyt. W serialu zostaną przedstawione skandale dotyczące m.in. Arnolda Schwarzeneggera, Britney Spears, Davida Duchowny’ego i Winony Ryder.

BLISKIE SPOTKANIA Z NADPRZYRODZONYM
Sezon 3. – PREMIERA
Od 8 marca w nocy z czwartku na piątek o 1:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Czy wierzysz w duchy, poltergeisty i demony? Ten serial dokumentalny przedstawi widzom prawdziwe, przerażające spotkania z nadprzyrodzonym. Widzowie będą mogli poznać relacje osób, które zetknęły się z tymi straszliwymi bytami, a także obejrzeć mrożące krew w żyłach rekonstrukcje tych zdarzeń.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Donal MacIntyre's Murder...
Rozwikłać zbrodnię
Dziś w CBS Reality o 21:00

Seria 1, Epizod 1.
Donal MacIntyre rozmawia z panią nadkomisarz Sue Hill, która przemierzyła całą Europę, aby dopaść mordercę Jeshmy Raithathy.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Włącz CBS Reality - codziennie od 21:00.

CZYTAJ DALEJ