• Głos mordercy: Pułkownik

  Głos mordercy: Pułkownik

 • Tropami zbrodni

  Tropami zbrodni

 • Elita wydziału zabójstw

  Elita wydziału zabójstw

 • Sezony

  Sezony
  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
48 Hours
48 godzin
Niedziela 27 Styczeń
20:00
Inside Story - Crime
Tajniki zbrodni
Sobota 26 Styczeń
22:00
Did He Do It?
Ponad wszelką wątpliwość
Środa 23 Styczeń
21:00
DZIŚ WIECZOREM
48 Hours
48 godzin
Dziś w CBS Reality o 20:00

Seria 21, Epizod 15.
Wielokrotnie nagradzany magazyn, poświęcony aktualnościom. Reportaże jego twórców pomagają wprowadzać istotne zmiany - zarówno w życiu bohaterów, jak i w prawodawstwie.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Styczeń
Piątek 4 Styczeń 2019

GŁOS MORDERCY: PUŁKOWNIK
ODCINEK SPECJALNY
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
Niedziela 6 stycznia o 22:00
Seria dokumentalna „Głos mordercy” (dawniej „Głos seryjnego mordercy”) powraca na antenę w specjalnym odcinku „Głos mordercy: Płukownik”. Widzowie usłyszą w nim oryginalne zeznania pułkownika Russella Williamsa, uznawane za jedne z najbardziej fascynujących zeznań seryjnego mordercy w historii.

Dzięki rewolucyjnej technologii lip sync (komputerowego przekształcenia ruchu warg aktora odgrywającego rolę mordercy tak, by były dokładnie zsynchronizowane z głosem przestępcy z taśmy) i autentycznym nagraniom, widzowie będą świadkami starć pomiędzy detektywem, który jest uznanym przez stróżów prawa na całym świecie, specjalistą od technik przeprowadzania wywiadu policyjnego, a bezwzględnym zabójcą.

TROPAMI ZBRODNI
NOWE ODCINKI
Produkcja własna CBS Reality
Nowe odcinki w każdą niedzielę o 22:00 od 13 stycznia do 10 lutego
Produkcja własna CBS Reality bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad.

Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym, „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych w ostatnim czasie.


CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Evidence of Evil
Tropami zbrodni
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 1, Epizod 23.
Seria opowiada o najbardziej niezwykłych sprawach kryminalnych z okresu ostatnich dwudziestu lat — o śledztwach, których przebieg zmieniły nowoczesne technologie.
CZYTAJ DALEJ