• Elita wydziału zabójstw

  Elita wydziału zabójstw

 • Spłukane gwiazdy

  Spłukane gwiazdy

 • Najsłynniejsze konflikty gwiazd

  Najsłynniejsze konflikty gwiazd

 • Sezony

  Sezony
  Strefa Zbrodni

 • Patrol na plaży Bondi

  Patrol na plaży Bondi

W TYM MIESIĄCU
Click For Murder
Morderstwo na kliknięcie
Piątek 26 Październik
22:00
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Wtorek 30 Październik
19:30
Murder Made Me Famous
Mordercy celebryci
Sobota 27 Październik
22:00
DZIŚ WIECZOREM
Border Security
Na straży prawa
Dziś w CBS Reality o 19:30

Seria 9, Epizod 4.
Reality show, poświęcony działaniom australijskiego urzędu ds. Imigracji, Ceł i Kwarantanny. Poznajemy ludzi, chroniących australijskie granice.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Październik
Poniedziałek 1 Październik 2018

ELITA WYDZIAŁU ZABÓJSTW
Sezon 1.
PREMIERA
Od 22 października w każdy poniedziałek o 21:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Detektywi David Quinn i Vince Velazquez mają na swoim koncie setki przeprowadzonych i rozwiązanych śledztw w sprawach morderstw. Gdy ten duet zaczyna prowadzić dochodzenie, to sprawcy zbrodni z pewnością trafią do więzienia. Wydział zabójstw policji w Atlancie przedstawia najbardziej zaskakujące, szokujące i rozdzierające serca sprawy, nad którymi Quinn i Velazquez pracowali w trakcie swojej służby. Program zabiera widzów w szaloną podróż, która rozpoczyna się w momencie, gdy dzwoni policyjny telefon. Następnie podążamy za detektywami przez wszystkie meandry śledztwa, aż do aresztowania i skazania przestępców.

SPŁUKANE GWIAZDY
Sezon 1.
PREMIERA
Od 13 października w każdą sobotę i niedzielę o 20:00.
Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Serial dokumentalny przedstawiający historie gwiazd słynących ze skandali, których życie i fortuny w wyniku nadmiernych wydatków wymknęły się spod kontroli – od Nicholasa Cage'a, któremu udało się roztrwonić 100-milionową fortunę, do niesamowitego długu w wysokości 400 milionów dolarów, który Michael Jackson pozostawił w spadku najbliższym krewnym. Każda historia jest bardziej szokująca od kolejnej. Dzięki fachowym komentarzom dziennikarzy mediów plotkarskich i finansowych oraz opowieściom najbliższych osób, widzowie będą mogli zagłębić się w historie, które doprowadziły wielkie gwiazdy na skraj ubóstwa.


CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Cold Blood
Na miejscu zbrodni
Dziś w CBS Reality o 23:00

Seria 3, Epizod 19.
Serial ukazujący kulisy śledztw - nabierają one rozpędu w miarę, jak znajdowane są nowe dowody zbrodni. Każde z dochodzeń prezentowane jest stopniowo, jedna wskazówka po drugiej...
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Włącz CBS Reality - codziennie od 21:00.

CZYTAJ DALEJ