• Bliźniacze zło

  Bliźniacze zło

 • Na miejscu zbrodni

  Na miejscu zbrodni

 • Hardcorowy Lombard

  Hardcorowy Lombard

 • Patrol na plaży Bondi

  Patrol na plaży Bondi

W TYM MIESIĄCU
Snapped: Killer Couples
Zabójcze pary
Niedziela 26 Sierpień
20:00
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Poniedziałek 27 Sierpień
17:30
Death Row Stories
Historie z celi śmierci
Niedziela 26 Sierpień
21:00
DZIŚ WIECZOREM
Border Security
Na straży prawa
Dziś w CBS Reality o 20:30

Seria 1, Epizod 8.
Reality show, poświęcony działaniom australijskiego urzędu ds. Imigracji, Ceł i Kwarantanny. Poznajemy ludzi, chroniących australijskie granice.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
SIERPIEŃ
Poniedziałek 30 Lipiec 2018

HISTORIE Z CELI ŚMIERCI
Sezon 3.
PREMIERA
Nowe odcinki w każdy wtorek o 21:00

W każdym odcinku serialu dokumentalnego „Historie z celi śmierci” przedstawiona jest zbrodnia, za popełnienie której sprawca skazany został na karę śmierci. Niektóre z opowieści osadzonych mogłyby stanowić kanwę thrillera kryminalnego.

Wszystkie opisane sprawy są prawdziwe i podają w wątpliwość niezliczone mity i przekonania dotyczące kary śmierci i amerykańskiego systemu sprawiedliwości.

Narratorką serii jest Susan Sarandon. Aktorka wciela się w postać Heleny Prejean, siostry zakonnej z Luizjany, która pełni posługę w celi śmierci i opowiada się za zniesieniem kary śmierci.


CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Border Security: Canada
Na straży kanadyjskich granic
Dziś w CBS Reality o 19:30

Seria 3, Epizod 14.
Dynamiczny serial dokumentalny, pozwalający widzom śledzić przejmujące akcje, dziwaczne odkrycia i komiczne konflikty, jakie dla funkcjonariuszy straży granicznej stanowią chleb powszedni.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Włącz CBS Reality - codziennie od 21:00.

CZYTAJ DALEJ