• Spisane krwią

  Spisane krwią

 • Sąsiad z piekła rodem

  Sąsiad z piekła rodem

 • Sąsiad z piekła rodem

  Sąsiad z piekła rodem

 • Elita wydziału zabójstw

  Elita wydziału zabójstw

 • Sezony

  Sezony
  Strefa Zbrodni

W TYM MIESIĄCU
The Nightmare Neighbour...
Sąsiad z piekła rodem
Niedziela 16 Grudzień
20:00
Murderers And Their Mothers
Matki morderców
Sobota 15 Grudzień
22:00
DZIŚ WIECZOREM
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Dziś w CBS Reality o 19:30

Seria 12, Epizod 4.
Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit. Zdarza im się handlować niebywałymi rzeczami. Co gorsza, rodzina działa w jednym z najbardziej niebezpiecznych miast Ameryki...
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Grudnia
Czwartek 29 Listopad 2018

SPISANE KRWIĄ
Sezon 2.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
W każdy wtorek o 21:00. Finałowy odcinek sezonu 18 grudnia

W 2. sezonie serii „Spisane krwią” gospodarz programu, Simon Toyne, spotyka się z sześcioma światowej sławy autorami bestsellerowych kryminałów, którzy opowiadają o prawdziwych zbrodniach, mających wpływ na ich twórczość i często znajdujących odbicie w stworzonych przez pisarzy, mrożących krew w żyłach powieściach. W każdym odcinku Toyne i jego goście odtwarzają krok po kroku przebieg i losy dochodzenia prowadzonego w przytaczanych sprawach, mającego na celu odnalezienie winowajców i postawienie ich przed obliczem sprawiedliwości. Niektóre z omawianych przypadków są bardziej szokujące niż wszystko, co mogło zrodzić się w umysłach pisarzy.

Gośćmi programu będą: Clare Mackintosh („Pozwolę Ci odejść”, „Widzę Cię”), Tess Gerritsen („Sobowtór”), Peter Robinson (autor cyklu powieści o inspektorze Alanie Banksie), Karin Slaughter („Moje śliczne”), Sophie Hannah (kontynuatorka cyklu powieści o przygodach Herkulesa Poirot) oraz Mason Cross (autor serii o Carterze Blake’u).


ZBRODNIE, KTÓRE WSTRZĄSNĘŁY AUSTRALIĄ
Kontynuacja sezonu 3.
W każdy wtorek o 22:00. Finałowy odcinek sezonu 18 grudnia

„Zbrodnie, które wstrząsnęły Australią” to fascynujący serial dokumentalny opowiadający o największych zbrodniach, które wydarzyły się w Australii. Historie przedstawione w programie opowiedziane są z punktu widzenia naocznych świadków i osób, które znalazły się w samym sercu tragedii. Seria prezentuje najbardziej brutalne i szokujące zbrodnie, wyjaśnia także szczegóły wydarzeń prowadzących do popełnienia przestępstwa, samego czynu oraz jego następstw.

Wśród przedstawianych śledztw znajdują się między innymi: sprawa 18-letniego mordercy, który został skazany za zamordowanie siekierą swojego przyjaciela, sprawa seryjnego mordercy, który na swoim koncie ma dokonanie trzydziestu pięciu zabójstw, bezlitosne morderstwo dziewięciolatki oraz historia pierwszej Australijki skazanej na dożywocie bez możliwości warunkowego zwolnienia.


CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
The Nightmare Neighbour...
Sąsiad z piekła rodem
Dziś w CBS Reality o 20:00

Seria 5, Epizod 3.
Seria programów poświęconych waśniom między sąsiadami.
CZYTAJ DALEJ