• Tragedia ze skandalem w tle

  Tragedia ze skandalem w tle

 • Tropami Zbrodni

  Tropami Zbrodni

 • Rozwikłać zbrodnię

  Rozwikłać zbrodnię

 • Bliźniacze zło

  Bliźniacze zło

 • Patrol na plaży Bondi

  Patrol na plaży Bondi

W TYM MIESIĄCU
Evil Twins
Bliźniacze zło
Niedziela 27 Maj
21:00
DZIŚ WIECZOREM
Hardcore Pawn
Hardcorowy Lombard
Dziś w CBS Reality o 19:30

Seria 8, Epizod 8.
Rodzina Goldów prowadzi największy lombard w Detroit. Zdarza im się handlować niebywałymi rzeczami. Co gorsza, rodzina działa w jednym z najbardziej niebezpiecznych miast Ameryki...
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Maj
Poniedziałek 30 Kwiecień 2018

TROPAMI ZBRODNI
Sezon 1.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
Od 27 maja w każdą niedzielę o 22:00

Nowa seria CBS Reality „Tropami zbrodni” bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad z takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone czy Kanada, gdzie technologia zmieniła kierunek badań i dzięki niej doprowadzono winnych przed oblicze sprawiedliwości.

Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych w ostatnim czasie.

GRZECHY I SEKRETY

Sezon 4.
PREMIERA

Od 2 maja w każdą środę o 21:00

Każde miasto ma swoje tajemnice i swoją mroczną stronę. Seria „Grzechy i sekrety” prezentuje szczegóły zbrodni, a wraz z nimi ciemne strony społeczności, w których popełniono zbrodnicze czyny. W każdym odcinku, wraz z rozwojem dochodzenia, ujawniane są tajemnice, skandale i historie, które przyciągają żądnych sensacji dziennikarzy brukowców i odkrywają głębiny miejskiej tkanki zmieniając ją na zawsze. Krew została przelana, a miasto już nigdy nie będzie takie samo.

CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
World's Strongest Toddler
Najsilniejsze dziecko na świecie
Dziś w CBS Reality o 20:00

Trzyletni Liam Hoekstra nauczył się stać, gdy miał dzień, a gdy miał pół roku, wchodził na schody. Ma genetyczne zaburzenie - tak rzadko spotykane, że świecie opisano tylko jeden taki przypadek.
CZYTAJ DALEJ