• Bliźniacze zło

  Bliźniacze zło

 • Na miejscu zbrodni

  Na miejscu zbrodni

 • Strefa Zbrodni

  Strefa Zbrodni

 • Głos mordercy

  Głos mordercy

W TYM MIESIĄCU
Border Security
Na straży prawa
Piątek 29 Marzec
20:00
Stranger in My Home
Intruz w moim domu
Niedziela 31 Marzec
20:00
Scandal Made Me Famous
Tragedia ze skandalem w tle
Niedziela 31 Marzec
21:00
DZIŚ WIECZOREM
Border Security
Na straży prawa
Dziś w CBS Reality o 20:30

Seria 5, Epizod 8.
Reality show, poświęcony działaniom australijskiego urzędu ds. Imigracji, Ceł i Kwarantanny. Poznajemy ludzi, chroniących australijskie granice.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Marzec
Środa 27 Luty 2019

BLIŹNIACZE ZŁO
SEZON 3.
PREMIERA
Od 4 marca do 1 kwietnia w każdy poniedziałek o 22:00

Seria „Bliźniacze zło” rzuca światło na dziwny i fascynujący świat bliźniąt, ich sekretny język, którym się porozumiewają oraz na ich identyczną powierzchowność. Program analizuje także pogłoski mówiące o tym, że bliźniacy potrafią odczuwać ból rodzeństwa, czy fakt, że gdy jeden z bliźniaków schodzi na złą drogę, ten drugi staje się jeszcze gorszy. Seria pokazuje, że są na świecie bliźniaczki, które sypiają z mężami swych sióstr, potrafią wrobić je w morderstwo, ukraść ich tożsamość, a na koniec powstać z martwych.


NA MIEJSCU ZBRODNI
SEZON 4.
PREMIERA
Od 2 do 30 marca w soboty od 21:00 (po dwa odcinki)

Morderstwo zostało popełnione... Wraz ze wzrostem liczby dowodów, narasta dezorientacja. Serial przenosi widzów na miejsce zbrodni, by sami mogli zbadać wszelkie poszlaki. Czy uda im się połączyć fakty i ostatecznie rozwiązać sprawę? „Na miejscu zbrodni” to połączenie dreszczyku tajemnicy ze wstrząsającym doświadczeniem autentycznych przestępstw. Autorzy serii wracają na miejsca najbardziej zagadkowych zbrodni i towarzyszą policyjnym detektywom, którzy analizują ślady i wskazówki starając się schwytać mordercę.


CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
Evil Twins
Bliźniacze zło
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 3, Epizod 4.
Roman i Ruslan Glukhoy byli szkolnymi mistrzami zapasów, mieli przed sobą świetlaną przyszłość. Ich marzenia zniszczył wypadek, który stał się początkiem drogi ku destrukcji.
CZYTAJ DALEJ
SEZONY
Strefa Zbrodni STREFA ZBRODNI

Prawdziwe oblicza wstrząsających zbrodni, które na zawsze zapadną w Twoją pamięć. Poznaj sylwetki sprawców i ich ofiar. Najgłośniejsze morderstwa będą przybliżone w rekonstrukcjach zdarzeń i analizowane przez ekspertów, którzy spróbują odpowiedzieć na pytanie dlaczego? Strefa Zbrodni na CBS Reality to produkcje własne kanału: seriale Spisane krwią, Matki morderców, Mordercy w koloratkach, Lekarze – mordercy w celi śmierci oraz premierowy Morderstwo na kliknięcie, a także inne programy kryminalne, m.in. Zabójcze żony, Bliźniacze zło, oraz Oblicza zła, które musisz zobaczyć.

Oglądaj CBS Reality codziennie od 21:00
w UPC (417/392), NC+ (188) i Cyfrowym Polsacie (82)

CZYTAJ DALEJ