• Niedziela 22.00

  Niedziela 22.00

 • Tragiczne wypadki celebrytów

  Tragiczne wypadki celebrytów

 • Zabójcze żony

  Zabójcze żony

 • Tragedia ze skandalem w tle

  Tragedia ze skandalem w tle

W TYM MIESIĄCU
Border Patrol
Strzegąc granic
Piątek 29 Czerwiec
20:30
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata
Wtorek 26 Czerwiec
22:00
Encounters With Evil
Oblicza zła
Czwartek 28 Czerwiec
21:00
DZIŚ WIECZOREM
Border Patrol
Strzegąc granic
Dziś w CBS Reality o 20:30

Seria 2, Epizod 10.
Program reality. Obserwujemy pracę nowozelandzkich celników, którzy zapobiegają wwożeniu do kraju roślin, zwierząt, narkotyków czy materiałów pornograficznych.
WIDEO
AKTUALNOŚCI
Czerwiec
Środa 30 Maj 2018

TROPAMI ZBRODNI
Sezon 1.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
W każdą niedzielę o 22:00

Nowa seria CBS Reality „Tropami zbrodni” bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad z takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone czy Kanada, gdzie technologia zmieniła kierunek badań i dzięki niej doprowadzono winnych przed oblicze sprawiedliwości. Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym, „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych w ostatnim czasie.

MORDERCY CELEBRYCI
Sezon 4.
PREMIERA
Od 12 czerwca w każdy wtorek o 21:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Program „Mordercy celebryci” przedstawia historię zabójców, którzy zdobyli rozgłos, gdy ich zbrodnie wywołały medialny szum. Psychologia działań kryjąca się za morderstwem od dawna była materiałem źródłowym dla telewizji, książek i filmów, ale wciąż tajemnicą jest to, dlaczego niektórzy zabójcy przyciągają uwagę milionów. Każdy z godzinnych odcinków serii dokumentalnej „Mordercy celebryci” przedstawia rekonstrukcje znanych zbrodni oparte na materiałach archiwalnych i wnikliwych komentarzach osób związanych z daną sprawą, mających pomóc w rozwikłaniu zawiłych losów bohaterów, którzy często mimowolnie znaleźli się w świetle reflektorów. Prowadzącym program jest pisarz i dziennikarz magazynu „People”, Steve Helling, który w swojej karierze opisał kilka głośnych spraw kryminalnych, w tym zaginięcie Natalee Holloway i Laci Peterson.


CZYTAJ DALEJ
DZIŚ WIECZOREM
50 Ways to Kill Your Lover
50 sposobów na zabicie kochanka
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 2, Epizod 6.
Historie prawdziwych spraw kryminalnych, z Wlk. Brytanii I USA, w których konflikty między kochankami zakończyły się krwawo. W każdym odcinku eksperci omawiają kilka zbrodni.
CZYTAJ DALEJ