AKTUALNOŚCI

Lipiec
CBS Reality, Piątek 23 Czerwiec 2017

INTRUZ W MOIM DOMU

PREMIERA 1. sezonu

Od 18 lipca, od wtorku do piątku o 22:00. Kontynuacja w sierpniu

Nikt z nas nie spodziewa się, że w naszym własnym domu może nam coś zagrozić. Mimo że to właśnie tam czujemy się najbezpieczniej, wkroczenie do czyjegoś domu to najlepszy sposób na wkroczenie do czyjegoś życia.

Wpuśćcie do niego niewłaściwą osobę, a może się okazać, że to ostatni błąd, jaki było wam dane popełnić w życiu. Ta 10-odcinkowa seria dokumentalna przedstawia historie osób, które podstępem weszły do domu swoich ofiar, by wyrządzić im krzywdę i cierpienie.


W STANIE GOTOWOŚCI

PREMIERA 1. sezonu

Od 16 lipca, w każdą niedzielę od 23:00 (po dwa odcinki). Kontynuacja w sierpniu

Johannesburg w RPA to prawdopodobnie jedno z najniebezpieczniejszych miast na świecie. Czasami jednak z tego zamętu wyłania się bohater, a nawet trzech… Poznajcie braci Eblenów, właścicieli firmy ochroniarskiej NightWatch, którzy podejmą się walki z każdym rodzajem przestępczości.

Niezależnie od tego, czy patrolują ulice czy też łapią groźnych przestępców, JP, Zaine i Moolie stanowią niepowstrzymaną siłę stojącą na czele rodzinnego biznesu. Dzięki swemu poczuciu humoru i niezwykłej zdolności do rozładowywania napiętych sytuacji, ta walcząca z przestępczością rodzina nigdy nie przestaje bawić i intrygować.

WYMIERZAJĄC SPRAWIEDLIWOŚĆ

PREMIERA 1. sezonu

Od 15 do 29 lipca w weekendy od 20:00 (po dwa odcinki)

Nowatorska seria, która wykorzystuje zapisy z ukrytych kamer, przenosi widza do wnętrza jednego z najruchliwszych sądów miejscowych na świecie. 12 sędziów pokoju zasiadających w Downing Centre w Sydney orzeka w ponad 30 000 spraw rocznie – są to zarówno drobne wykroczenia drogowe, jak i poważniejsze przestępstwa.

To miejsce wypełnione skrajnymi emocjami i dramatyzmem – tu złe czyny spotyka kara z ramienia wymiaru sprawiedliwości. W skład niekończącego się pochodu oskarżonych wchodzą zarówno notoryczni przestępcy, jak i zwykli ludzie, którzy popełnili w którymś momencie błąd.

60 MINUT

PREMIERA 47. sezonu

Od 30 lipca w niedziele o 20:00. Kontynuacja w sierpniu

Program z wieloletnią tradycją, który oferuje widzom najlepsze reportaże dziennikarzy śledczych oraz przedstawia sylwetki osób znanych z pierwszych stron gazet. W tym sezonie widzowie poznają historię chóru z Harlemu, który daje przestrzeń starszym ludziom, by ci na nowo zyskali poczucie kontroli nad swoim, często trudnym, życiem.

Zobaczymy też reportaż o okolicy i więzieniu we Francji, które ukształtowały terrorystów odpowiedzialnych za dwa krwawe zamachy w Paryżu. Ponadto poznać będzie można opowieść o Mokenach, społeczności zamieszkującej wyspy na Morzu Adamańskim, która na czas rozpoznała znaki wskazujące na nadejście tsunami.


W TYM MIESIĄCU
Scandal Made Me Famous
Tragedia ze skandalem w tle
Czwartek 28 Czerwiec
22:00
Trace of Evil
Tropami zbrodni
Niedziela 1 Lipiec
22:00
Border Security: Canada
Na straży kanadyjskich granic
Wtorek 26 Czerwiec
19:00