AKTUALNOŚCI

Czerwiec
CBS Reality, Środa 24 Maj 2017

NASTOLETNI MORDERCY
PRODUKCJA WŁASNA CBS REALITY
NOWE ODCINKI
Kontynuacja w niedziele o 22:00

Czy to możliwe, aby młodzi ludzie, którzy dopiero wchodzą w życie, zdolni byli zabijać, i to, w pewnych przypadkach, swoich własnych rodziców? Niestety takie sytuacje się zdarzają – w wielu krajach i w wielu różnych odsłonach. Czy nastoletni mordercy to wcielone zło czy też ofiary wadliwego systemu społecznego? Poprzez zeznania kluczowych świadków, archiwalne nagrania i rekonstrukcje wydarzeń, program dokumentalny Nastoletni mordercy będzie starał się odpowiedzieć na to i wiele innych pytań w 11 poruszających odcinkach.

NA MIEJSCU ZBRODNI
Sezon 9. - PREMIERA
Od 12 do 19 czerwca w dni powszednie o 21:00
Ktoś poptehłnił zbrodnię... Lecz natłok dowodów wskazówek oznacza także natłok myśli podejrzeń. Program Na miejscu zbrodni przenosi widza na miejsce zdarzenia, tak aby on sam mógł przyjrzeć się poszlakom i spróbować rozwikłać sprawę. Seria zapewnia dreszcz emocji związany z rozwiązywaniem zagadki oraz sprawia, że widz ma wrażenie jakby sam był na miejscu zbrodni.

NA STRAŻY WYBRZEŻA
Sezon 5.- 8. - PREMIERA
Od 19 czerwca w dni powszednie od 19:00 (po cztery odcinki). Kontynuacja w lipcu
Nowa Zelandia posiada jedną z najdłuższych linii brzegowych na całym świecie – żeglarstwo i plaże w dużej mierze ukształtowały tożsamość tego kraju. Godny pozazdroszczenia, morski charakter tego miejsca wyróżnia się na tle całego świata. Seria „Na straży wybrzeża” przedstawia pracę ludzi patrolujących i chroniących najważniejsze nowozelandzkie szlaki wodne. Pracownicy ministerstwa rybołówstwa oraz oficerowie morskiej policji walczą z takimi zagrożeniami, jak świetnie zorganizowane międzynarodowe siatki kłusowników, gangi, które ogołacają dno morskie z cennych ślimaków paua w przerwach pomiędzy uprawą konopii siewnych, czy w końcu nielegalne kłusownictwo ryb i skorupiaków.


W TYM MIESIĄCU
Demons in the City of Angels
Demony z miasta aniołów
Środa 25 Kwiecień
22:00
Death By Gossip
Mordercza plotka
Czwartek 26 Kwiecień
21:00
Cold Blood
Na miejscu zbrodni
Niedziela 22 Kwiecień
21:00