banner banner
Kryminalne akta inspektor Biskupskiej
Pięcioodcinkowa seria „Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” opowiada o pięciu słynnych sprawach z lat 90., w prowadzenie których zaangażowana była inspektor Grażyna Biskupska – najsłynniejsza kobieta oficer polskiej służby mundurowej.

Sama Grażyna Biskupska występuje w roli gospodyni oraz głównej ekspertki i przeprowadza widza przez meandry policyjnych śledztw, rozmawiając z byłymi kolegami i koleżankami oraz wracając na miejsca zbrodni.
Mroczny świat Polskich zbrodni
„Kryminalne akta inspektor Biskupskiej” ukazują prawdziwe oblicze pracy polskich policjantów, jak również historie najbrutalniejszych przestępstw. Grażyna Biskupska wraca do mrocznego świata zbrodni i odtwarza jedne ze swoich najtrudniejszych śledztw.
Grażyna Biskupska
Inspektor Biskupska w policji przepracowała ponad 20 lat. Kierowała m.in. Wydziałem do Walki z Terrorem Kryminalnym Komendy Stołecznej Policji oraz Wydziałem do Zwalczania Aktów Terroru CBŚ Komendy Głównej Policji. Nadzorowała największe policyjne sprawy w Warszawie, w tym rozpracowanie słynnej grupy przestępczej z Żoliborza oraz znalezienie sprawców głośnego zabójstwa maturzysty porwanego z Lasku Młocińskiego.
GDZIE OGLĄDAĆ?
Cyfrowy Polsat
82
Canal+
170
Multimedia
188 (dekodery MMP) 527 (dekodery Vectry)
Netia
135
Orange
344
UPC
392 i 417
CBS Reality można oglądać również w ofercie mniejszych operatorów kablowych.