AKTUALNOŚCI

Wrzesień
CBS Reality, Sobota 19 Sierpień 2017

TRAGEDIA ZE SKANDALEM W TLE
Premiera sezonu 1.
Od 14 do 22 września, od wtorku do piątku o 22:00
Program, będący spin-offem hitu Mordercy celebryci, przedstawia relacje członków rodziny ofiar, ławników, funkcjonariuszy policji oraz dziennikarzy, którzy byli zaangażowani w opisywanie sprawy danego skandalu - wszystko to po to, by przekazać widzowi nowe informacje oraz zaprezentować różne perspektywy oglądu danej afery. Komentatorem serii jest Steve Helling – pisarz i reporter kryminalny magazynu „People” – który zajmował się relacjonowaniem wielu głośnych skandali, m.in. sprawy Casey Anthony czy Amy Fisher.


SPISANE KRWIĄ
Premiera sezonu 1.
Produkcja własna CBS Reality Od 24 września, w niedziele o 22:00.
Kontynuacja w październiku „Spisane krwią” to nowa seria dokumentalna, w której fikcja spotyka się z rzeczywistością. Simon Toyne, autor bestsellerowych powieści, rozmawia z innymi twórcami kryminałów o przerażających zbrodniach, które zdarzyły się naprawdę i które zainspirowały ich do napisania książek. Każdy odcinek przedstawia sprawę innego przestępstwa za pomocą rekonstrukcji zdarzeń, a także wywiadów z osobami, które były bezpośrednio związane ze śledztwem, takimi jak policjanci prowadzący dochodzenie czy biegli sądowi. Pisarze mówią o tym, w jaki sposób zaadaptowali realne wydarzenia tak, że posłużyły za podstawę fabularną bestsellerów. Tym samym seria pokazuje, że czasem prawdziwe zbrodnie mogą być zdecydowanie bardziej brutalne i przerażające, niż te wymyślone. W programie wystąpią m.in. Mark Billingham, Peter James, i Alex Marwood.

BLIŹNIACZE ZŁO
Premiera sezonu 2.
Od 11 do 25 września od poniedziałku do czwartku o 23:00
Świat bliźniąt jest dziwny i fascynujący – z ich własnym, odrębnym sposobem porozumiewania się i z identyczną powierzchownością. Program przygląda się także rozpowszechnionym przekonaniom, wedle których bliźnięta czują, gdy temu drugiemu zadawany jest ból oraz które głoszą, że jeśli jedno z rodzeństwa zejdzie na złą drogę, to robi to z rozmachem – będzie sypiać z mężem swojej siostry, wrobi ją w morderstwo, ukradnie jej tożsamość, a nawet… powróci ze świata zmarłych.

MORDERCY CELEBRYCI
Premiera sezonu 3.
Od 5 do 13 września, od wtorku do piątku o 22:00
Program przedstawia historie morderców, którzy zyskali rozgłos po tym, gdy ich zbrodnie wzbudziły gorące zainteresowanie mediów. Niepokojące motywy stojące za morderstwami od zawsze stanowiły obiekt fascynacji – czy to dla telewizji, powieściopisarzy czy reżyserów – jednak dlaczego tylko niektórzy mordercy przyciągają uwagę milionów ludzi?

ZABÓJCZE ŻONY
Premiera sezonu 4.
Od 25 września w dni powszednie o 21:00
Kontynuacja w październiku Trzymająca w napięciu seria przedstawia niewiarygodne historie ośmiu kobiet, które pochodzą z różnych środowisk i mieszkają w różnych stanach USA. Każda z kobiet zaatakowała nożem swojego partnera. Czy działały w samoobronie, czy też powodem była wściekłość? 4. sezon przedstawia historię Edny, Debry, Terri, Karen, Tiny, Tamary, Michelle i Breanny. Każda z nich wyszła zwycięsko ze straszliwych doświadczeń, takich jak uzależnienie, napaść na tle seksualnym, walka o opiekę nad dzieckiem czy przemoc fizyczna.


W TYM MIESIĄCU
Stranger in My Home
Intruz w moim domu
Niedziela 24 Czerwiec
20:00
Border Security: Canada
Na straży kanadyjskich granic
Wtorek 26 Czerwiec
19:00
Click For Murder
Morderstwo na kliknięcie
Środa 27 Czerwiec
22:00