AKTUALNOŚCI

Styczeń
CBS Reality, Wtorek 2 Styczeń 2018

voice of a serial killer GŁOS SERYJNEGO MORDERCY

GŁOS SERYJNEGO MORDERCY
Premiera 1. sezonu produkcji własnej CBS Reality
Od 7 stycznia w każdą niedzielę o 22:00. Kontynuacja w lutym

Poruszająca seria dokumentalna, która w zupełnie nowy sposób przedstawia znane dobrze sprawy morderstw. W programie wykorzystane zostaną autentyczne nagrania zeznań złożonych przez takich zabójców jak Ted Bundy, Robert Black, czy Kim Edwards, a analizować je będą profesor kryminologii David Wilson oraz profesor kryminalistyki Michael Brookes. Zapisy policyjnych przesłuchań zostaną uzupełnione o przypomnienie dramatycznych zdarzeń oraz wywiady z ekspertami i funkcjonariuszami policji.

GWIAZDY TATUAŻU: RPA
Premiera 1. sezonu
Od 6 stycznia w każdą sobotę i niedzielę o 15:00. Kontynuacja w lutym

Program z gatunku reality i lifestyle. Lewis “Vudulew” Williams, najczęściej nagradzany w RPA tatuażysta, wraz ze swoją drużyną ekspertów spełnia życzenia dotyczące kolczyków i tatuażu wyrażane przez najbogatszych przedstawicieli elity tego kraju.

PATROL NA PLAŻY BONDI
Premiera 12. sezonu
Od 5 grudnia w każdy piątek od 23:00 (po dwa odcinki). Kontynuacja w lutym

10 lat temu ratownicy z plaży Bondi zawitali na ekranach widzów na całym świecie, którzy dzięki temu mogli oglądać akcje tych typowych Australijczyków, podejmowane w celu ratowania ludzkiego życia. W 12. sezonie będziemy mogli obserwować Australię w trakcie epidemii utonięć i poznamy początkującego ratownika, Tommy’ego, który rzuci się z motyką na słońce, zgłaszając się na ochotnika do złapania węża morskiego. Ponadto przekonamy się, czy Reidy poradzi sobie z prześladującym go wspomnieniem o mężczyźnie, który 10 lat wcześniej utonął na jego oczach.


W TYM MIESIĄCU
The Nightmare Neighbour...
Sąsiad z piekła rodem
Niedziela 16 Grudzień
20:00
Homicide's Elite
Elita wydziału zabójstw
Czwartek 13 Grudzień
22:00
Murderers And Their Mothers
Matki morderców
Sobota 15 Grudzień
22:00