AKTUALNOŚCI

Marzec
CBS Reality, Środa 28 Luty 2018

ROZWIKŁAĆ ZBRODNIĘ
Sezon 1. produkcji własnej CBS Reality
PREMIERA
Od 18 marca w każdą niedzielę o 22:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
W nowej serii dokumentalnej Donal MacIntyre – uznany, pracujący często pod przykrywką reporter i dziennikarz kryminalny, analizuje najbardziej przerażające i fascynujące zbrodnie. Wnikliwe wywiady z kluczowymi dla rozwiązania każdej sprawy postaciami – takimi jak funkcjonariusz policji, który jako pierwszy przybył na miejsce zbrodni, pracujący pod przykrywką agent, czy kryminolog – stanowią trzon każdego odcinka. Donal MacIntyre z ich pomocą przedstawi widzom całą sprawę, uwzględniając dramatyczne zwroty i odkrycia. Każda ze spraw zostanie zobrazowana rekonstrukcją zdarzeń oraz archiwalnymi nagraniami i prezentacją odkrytych dowodów rzeczowych.

NAJGROŹNIEJSZY MORDERCA ŚWIATA
Sezon 1. – PREMIERA
Od 6 marca w każdy wtorek o 22:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Serial dokumentalny przedstawia prawdziwe historie morderców, którzy pozbawili życia wielu ofiar. Wśród niesławnych bohaterów programu znajdą się m.in. Fred i Rose Westowie, Ed Gein – znany jako Rzeźnik z Plainfield, czy kanibal z Milwaukee. Każdy odcinek poświęcony jest jednej sprawie i przedstawi relacje z pierwszej ręki dotyczące zachowania mordercy. Opowiedzą o nim detektywi prowadzący śledztwo, dziennikarze opisujący tę historię, krewni ofiar, a w niektórych przypadkach także osoby, którym udało się przetrwać atak mordercy. Ponadto sprawy zostaną wnikliwie przeanalizowane przez kryminologów, dziennikarzy kryminalnych i psychologów, którzy zastanowią się nad tym, jak zbrodnie dokonane przez tych morderców trafiły na pierwsze strony gazet i dlaczego wciąż wywołują strach i fascynację wśród opinii publicznej.

CELBRYCI W OPRESJI
Sezon 1. – PREMIERA
Od 5 marca w dni powszednie o 20:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
W tym serialu najsłynniejsze hollywoodzkie skandale zostaną przeanalizowane przez ekspertów w dziedzinie public relations, znawców popkultury i prawników. Skandale dotyczyć będą jazdy pod wpływem alkoholu, kradzieży sklepowych, pobić i korzystania z usług prostytutek. Widzowie zobaczą, jak doszło do tych wydarzeń i dowiedzą się, jak niektóre gwiazdy poradziły sobie z aferami, by mimo wszystko powrócić na szczyt. W serialu zostaną przedstawione skandale dotyczące m.in. Arnolda Schwarzeneggera, Britney Spears, Davida Duchowny’ego i Winony Ryder.

BLISKIE SPOTKANIA Z NADPRZYRODZONYM
Sezon 3. – PREMIERA
Od 8 marca w nocy z czwartku na piątek o 1:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu
Czy wierzysz w duchy, poltergeisty i demony? Ten serial dokumentalny przedstawi widzom prawdziwe, przerażające spotkania z nadprzyrodzonym. Widzowie będą mogli poznać relacje osób, które zetknęły się z tymi straszliwymi bytami, a także obejrzeć mrożące krew w żyłach rekonstrukcje tych zdarzeń.


W TYM MIESIĄCU
Border Security
Na straży prawa
Piątek 1 Marzec
19:00
Evil Twins
Bliźniacze zło
Środa 27 Luty
22:00
24 Hours to Kill
24 godziny do zabójstwa
Wtorek 26 Luty
21:00