AKTUALNOŚCI

Maj
CBS Reality, Poniedziałek 30 Kwiecień 2018

TROPAMI ZBRODNI
Sezon 1.
Produkcja własna CBS Reality
PREMIERA
Od 27 maja w każdą niedzielę o 22:00

Nowa seria CBS Reality „Tropami zbrodni” bada i rekonstruuje niektóre z najbardziej intrygujących i zaskakujących spraw karnych ostatnich dwóch dekad z takich krajów jak Wielka Brytania, Irlandia, Stany Zjednoczone czy Kanada, gdzie technologia zmieniła kierunek badań i dzięki niej doprowadzono winnych przed oblicze sprawiedliwości.

Seria pokazuje poświęcenie i ciężką pracę śledczych, policji, naukowców oraz ekspertów z różnych dziedzin. Dzięki zeznaniom kluczowych świadków, nowym wywiadom, zrekonstruowanym sekwencjom i materiałom archiwalnym „Tropami zbrodni” dostarcza dogłębnego, a często osobistego opisu szczegółów dotyczących kluczowych śledztw kryminalnych prowadzonych w ostatnim czasie.

GRZECHY I SEKRETY

Sezon 4.
PREMIERA

Od 2 maja w każdą środę o 21:00

Każde miasto ma swoje tajemnice i swoją mroczną stronę. Seria „Grzechy i sekrety” prezentuje szczegóły zbrodni, a wraz z nimi ciemne strony społeczności, w których popełniono zbrodnicze czyny. W każdym odcinku, wraz z rozwojem dochodzenia, ujawniane są tajemnice, skandale i historie, które przyciągają żądnych sensacji dziennikarzy brukowców i odkrywają głębiny miejskiej tkanki zmieniając ją na zawsze. Krew została przelana, a miasto już nigdy nie będzie takie samo.


W TYM MIESIĄCU
Written In Blood
Spisane krwią
Niedziela 23 Grudzień
21:00
The Nightmare Neighbour...
Sąsiad z piekła rodem
Niedziela 23 Grudzień
20:00
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata
Czwartek 20 Grudzień
21:00