AKTUALNOŚCI

Luty
CBS Reality, Czwartek 1 Luty 2018

GŁOS SERYJNEGO ZABÓJCY
Od 11 lutego, w każdą niedzielę o 22:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu

2. sezon poruszającej serii dokumentalnej zabierze nas do samego serca policyjnego pokoju przesłuchań i w zupełnie nowy sposób przedstawi widzom dobrze znane sprawy morderstw. W programie wykorzystane zostaną autentyczne nagrania zeznań złożonych przez takich zabójców jak Dennis Nilsen, Aileen Wuornos i Robert Pickton. Poprzez wykorzystanie technologii lip syncu, seria umożliwi widzom „wejście w buty” detektywów, którzy przesłuchiwali tych zbrodniarzy.
Analizy nagrań dokonają profesor kryminologii David Wilson oraz profesor kryminalistyki Michael Brookes. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z mordercami, zarówno Wilson jak i Brooks będą w stanie wejrzeć w umysły i wyjaśnić powody czynów, jakich dopuścili się przedstawiani w programie mordercy.


48 GODZIN
Od 13 lutego we wtorki i środy o 21:00. Kontynuacja w kolejnym miesiącu

Program stanowi wnikliwe spojrzenie na najbardziej intrygujące sprawy sądowe, dotykające przeróżnych aspektów ludzkiego życia. Każdy odcinek poświęcony jest jednej historii przedstawianej z kilku punktów widzenia grupy reporterów. Składający się z wielu sezonów program stanowi wzór dziennikarstwa śledczego – jednocześnie pomagając niesłusznie skazanym ludziom oczyścić się z zarzutów, doprowadzając do rozwiązania zapomnianych już śledztw i zmieniając życie wielu osób.


W TYM MIESIĄCU
Border Security: Canada
Na straży kanadyjskich granic
Poniedziałek 27 Sierpień
19:00
Celebrity Mysteries
Mroczne sekrety celebrytów
Środa 22 Sierpień
22:00
Death Row Stories
Historie z celi śmierci
Niedziela 26 Sierpień
21:00