O NAS
O NAS | JAK OGLĄDAĆ | DOŁĄCZ DO NAS
Kanał CBS Reality otwiera przed widzami zaskakujący, fascynujący świat oraz prezentuje wyjątkowe chwile, które odmieniają zwyczajną codzienność. Jedna z najszybciej rozwijających się w Wielkiej Brytanii stacji telewizyjnych, nadająca m.in. najstarszy amerykański serial emitowany codziennie, zatytułowany Sędzia Judy oraz serial 48 godzin, który ma na swoim koncie liczne nagrody, jest już dostępna na całym świecie.

Oprócz flagowych programów CBS, na nagradzanym kanale będzie można obejrzeć wciagające dokumentalne seriale kryminalne, takie jak FBI w akcji i Na straży prawa, hitowy 10 lat mniej, w którym przeprowadzane są metamorfozy uczestniczek oraz niezwykle popularny program Jerry’ego Springera. Wszystkie seriale pokazują prawdziwe życie i wyjątkowe historie, które zdarzyły się naprawdę...

CBS to jeden z producentów telewizyjnych o najdłuższej historii i największych sukcesach na koncie. Dzięki nim ma niezwykle bogatą ofertę programów telewizyjnych. CBS to marka rozpoznawalna na całym świecie i ciesząca się zaufaniem; marka, która odpowiada za sukces takich hitów, jak CSI, Agenci NCIS i America’s Next Top Model. CBS Reality przedstawia seriale typu reality show z Wielkiej Brytanii, Australii, Nowej Zelandii czy Stanów Zjednoczonych. Nieważne, gdzie i kiedy miało miejsce zdarzenie – CBS było tam, aby przeprowadzić relację!

W TYM MIESIĄCU
Demons in the City of Angels
Demony z miasta aniołów
Środa 25 Kwiecień
22:00
48 Hours
48 godzin
Środa 25 Kwiecień
21:00
Border Security: America's Frontline
Na straży amerykańskich granic
Czwartek 26 Kwiecień
19:00
DZIŚ WIECZOREM
World's Most Evil Killers
Najgroźniejszy morderca świata
Dziś w CBS Reality o 22:00

Seria 1, Epizod 8.
Dennis Nilsen zabił co najmniej 12 osób. Ciała swoich ofiar przebierał, odbywał z nimi stosunki seksualne, a potem rozczłonkowywał je i spuszczał w toalecie.
CZYTAJ DALEJ